gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bir mesaj

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Hani bir hayal ya bu… Sen olsaydın hala hayatımda mesela, ben gecenin sessizliğini içimi acıtan şarkılarla bozarken, bir mesaj gelseydi telefonuma. Gülümseyerek mesajı okusaydım. - Uyudun mu bebeğim?
    - Uyumadım, sen niye ayaktasın bu saatte? - Su içmeye kalktım.
    - Uyu gülüm, erken kalkacaksın.
    - Seni seviyorum, sende uyu artık. İyi geceler.
    - Tamam yatıyorum. Bende seni seviyorum, iyi geceler. -

Ve huzurla dalsaydım uykuya. Rüyama hiç gelmezdin. Zaten istemezdim gelmeni. Kızma hayatgülüm ! İstemediğimden değil, korktuğumdan aslında. “Rüyada sevgili görmek, ayrılığa delalettir.” Cümlesinin içime saldığı korkudan dolayı istemezdim seni rüyamda görmeyi. Ve sabah olur. Gözümü açar açmaz telefonu alırım elime.

“1 mesaj alındı” uyarısının beni en mutlu ettiği zamanlardır onlar.
    - Günaydın aşkım
    - Günaydın bebeğim Ya da hayal bu ya…

Şöyle de olabilir mesela; Ve sabah olur. Çok uyumuşumdur, artık öğlen olmuştur. Telefon çalar.

“Kölem ol gel desen, gelmem mi yar ?
    Uğrumda öl desen, ölmem mi yar ? …” Melodisi eşliğinde açarım telefonu.

- Efendim
    - Günaydın aşkım
    - Günaydın hayatgülüm
    - Hadi kalk artık, çok uyudun
    - Tamam kalktım. Devam eder tabi ki konuşma. Ve “SENİ SEVİYORUM”’ la kapanır telefonlar. Huzurla uyanırım.

İşe gitmek için hazırlanır, seni ararım.
    - Çıkacağım evden şimdi, işe gideceğim
    - Hava çok soğuk bebeğim sıkı giyin. Atkını al, bereni tak, hatta iki tane çorap giy.
    - Saçmalama !
    - Lütfen, çok soğuk. Üşür hasta olursun. Söz ver bana şimdi, dediğim gibi giyineceksin. - Peki, tamam. Söz hayatgülüm. Ve “SENİ SEVİYORUM”’la kapanır telefonlar.

İşe giderim. Başlamadanönce yine seni ararım.
    - İşe başlıyorum şimdi
    - Tamam, ne zaman bitecek?
    - Bilmem, sekizde biter sanırım.
    - Tamam. Çıkınca mesaj at, merak ederim.
    - Tamam hayatgülüm.
    - İyi çalışmalar bebeğim.
    - Teşekkürler. Ve “SENİ SEVİYORUM”’ la kapanır telefonlar.

İş biraz uzar. Mesaj gelir ardı ardına.
    - Hadi bitmedi mi işlerin, çıkmadın mı daha? İş biter…
    - Çıktım şimdi, eve gidiyorum. - Eve gidince haber ver bana.

Eve gelirim, yine konuşuruz. Ve “SENİ SEVİYORUM”’la kapanır telefonlar. Uyumadan önce 1 mesaj alınır telefonlarımıza. Artık o an içimizden ne geldiyse yazılmıştır. Çalıntı değildir sözler, gerçektir, bizimdir. Yüreğim (iz) dir..! Sonunda “SENİ SEVİYORUM” yazar.

Hayal ya ! Değildi, Hayal değildin. Gerçektin, benimdin. Hayatımın en güzel günleriydi o günler. Biteceğini hiç düşünmemiştim. Bittin ! Gittin ! En güzel günlerimi, en acı hatıralara çevirdin giderken. Hiç olmadığım kadar mutluyken, hiç üzülmediğim kadar üzüldüm. Gitmezsin, benimsin sanarken, bir anda sensiz kaldım. En gerçek hayalimi yıktın. Uzatmaya gerek yok. Giderken beni de bitirdin. Ama öldürmedin. Keşke öldürseydin.

Şimdi hayal ya, acaba yine gelir misin? Sensiz yokum ben, nefessizim, bir hiçim ! Hiç mi özlemedin? Hiç merak etmiyor musun artık?

Bebeğin uyuyamıyor sensiz. Günüm aydınlanmıyor sensiz. “AŞKIM GÜNAYDIN” demeni bekliyorum. Bebeğin üşüyor, çok üşüyor. Sıkı giyinmiyor mesela sen gittiğinden beri. Kimse merak etmiyor işlerimin ne zaman biteceğini ve ne zaman eve gideceğimi. Bir başımayım… ! Hayaldin, gerçek oldun. Belki de bir rüyaydın. Sevilen sendin ya hani, sevgiliydin ya… Rüyaydın ve bittin işte. Ben uyanır uyanmaz ayrılık geldi. Korktuğu başına gelirmiş insanın. Bittin, bütün güzelliğinle… Yine hayal oldun. Aslında şimdi acı bir hatıra oldun. Özlenen, sevilen Ve hala inadına beklenen sevgili....!

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bir mesaj
    Hayal ya ! Değildi, Hayal değildin. Gerçektin, benimdin. Hayatımın en güzel günleriydi o günler. Biteceğini hiç düşünmemiştim. Bittin ! Gittin ! En güzel günlerimi, en acı hatıralara çevirdin giderken. Hiç olmadığım kadar mutluyken, hiç üzülmediğim kadar üzüldüm. Gitmezsin, benimsin sanarken, bir anda sensiz kaldım. En gerçek hayalimi yıktın. Uzatmaya gerek yok. Giderken beni de bitirdin. Ama öldürmedin. Keşke öldürseydin.

birliktelikler bitsede alışkanlıklar bitmiyo...çok güzel çok etkilendim emeğine sağlık canım

Bir mesaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİr İmamin Kandİl Mesaji(gÜlmekten Kopacaksiniz)!!!!

Bİr İmamin Kandİl Mesaji(gÜlmekten Kopacaksiniz)!!!!

Bir imamın kandil mesajı ) Öldüm koptum geberdim ya -------------------------------------------------------------------------------- Olay tamamiyle gerçekmiş.Dalga amaçlı değildir... Artık klasik kandil mesajlarından sıkılan imam bu kısır döngüyü kırmış tüm herkese kadir gecesi şoyle bir mesaj atmış: Buraları yıkılıyor,nurdan yıkılıyor,hergün peşime şeytan takılıyor,Ben İslam’ı şeçtim...
  2. Mesaj

Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Rüyada size mesaj geldiğini görmeniz yaşamınızda bazı değişiklikler olacak demektir. Mesaj yollamak ise, sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Size mesaj geldiğini gördüyseniz hayatınızda bazı değişiklikler olacak. Mesaj yolladığınızı...
  3. Haluk Levent - Bir Mesaj Gönder

Haluk Levent - Bir Mesaj Gönder

Gittin gideli istanbul dan Beyaz günlerin hemen ardından On beş mendil tükettim Göz yaşlarımın arasından Ooooo oooooo ooooo Bana bir mesaj gönder Ellerin değsin yeter Bana bir mesaj gönder Gözlerin değsin yeter Döneceğini bile, bile Yağmurlarım döndü sele On beş mendil yetmedi Gözyaşımı sile, sile Ooooo oooooo ooooo Bana bir mesaj gönder Ellerin değsin yeter Bana bir mesaj gönder Gözlerin...
  4. Bİr İmamin Kandİl Mesaji

Bİr İmamin Kandİl Mesaji

Olay tamamiyle gerçekmiş.Dalga amaçlı değildir... Artık klasik kandil mesajlarından sıkılan imam bu kısır döngüyü kırmış tüm herkese kadir gecesi şoyle bir mesaj atmış: Buraları yıkılıyor,nurdan yıkılıyor,hergün peşime şeytan takılıyor,Ben İslam’ı şeçtim tercihm doğru indir başını hadi secdeye doğru.
  5. Meryem Uzerli Bir Mesaj Yayınladı!

Meryem Uzerli Bir Mesaj Yayınladı!

meryem uzerli meryem uzerli mesajları Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinde ayrılması olay olan Meryem Uzerli facebook sayfasından bir mesaj yayınladı. Doğum gününü kutlayan fanları için yayınladığı mesajda, "Doğum günü dilekleriniz için acayip teşekkür ediyorum. Sizin için de hep en iyisi olsun. Ben tamamen doğa içinde kayboluyorum bugün. Size sonsuz sevgi gönderiyorum. Allah sizi...

Sayfayı Paylaş