gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir mevsimlik sevgi

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir mevsimlik sevgiydi beyin hücrelerimi kemiren…Mantığımın üstünü örten…Yoksa bir inatmıydı gözbebeklerimi hırsa büren…Ya da bir aşktı,gerçek bir aşk kelimeleri yitiren… Nerden başlasam,toplasam,çıkarsam olmuyor…İzlerin kalıyor sadece,gerçeğin kimbilir nerde?Yaramda kanamıyor artık,kabuk bağlamış;ama çok acıyor.Senli kavramlar arasında gidip geliyorum.Kah arkadaş kah sevgili…Bazen umrumda değilsin,bazen sen soluyorum…

Kapıyorsun gözünü yokum,kimleyim nerdeyim…Açıyorsun gözünü varım,senleyim istediğim yerdeyim…

Böyle büyüyorum,büyüdüğümü anlıyorum gel-gitlerimden.Yorulmuyorum ama,yaşlanıyorum galiba.Bu ikilem kemiklerimdeki sızı.Yağmur yalnızlık.Sen benim yalnızlığım.Şimdi içimde selden kalma su baskınları…O yüzden beklide gözlerimdeki ışık kepenk vurmuş.Sorma artık bana neden mutsuzsun diye.Denklem kurdum kendime,olgunlaşma sürecimde…

Sen yoksun artık,koparıp attın kendini bile bile…
    Bir parçanı saklıyorum,bana ait olan,kalbimin en ücra köşesinde…

Bir mevsimlik sevgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu nasıl bir sevgi?

Bu nasıl bir sevgi?

Japonya da yaşanmış gerçek bir sevgi hikayesidir. Evini yeniden dekore ettirmek isteyen Japon bunun için bir duvarı yıkar. Japon evlerinde genellikle iki tahta duvar arasında çukur bir boşluk bulunur. Duvarı yıkarken, orada dışarıdan gelen bir çivinin ayağına battığı için sıkışmış bir kertenkele görür. Adam bunu gördüğünde kendini kotu hisseder ve ayni zamanda meraklanırda kertenkelenin...
  2. Bir mevsimlik aşk

Bir mevsimlik aşk

alıntıdır
  3. Birine sevginizin tümünü sunmak

Birine sevginizin tümünü sunmak

BİRİNE SEVGİNİZİN TÜMÜNÜ SUNMAK Birine sevginizin tümünü sunmak, o birinin de sizi aynı şekilde seveceğinin asla garantisi değildir. Sevgiye karşılık beklemeyin; sadece sevginin karşıdakinin kalbinde büyümesini bekleyin; fakat olmazsa da, sizin kalbinizde büyüdüğüne emin olun. Birine çarpılmak için bir an yeterlidir, birinden hoşlanmak bir saat, ve birini sevmek içinde bir gün yeterlidir, ama...

Sayfayı Paylaş