gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

bır mm uyesının anatomısı:D

Konu, 'Çöplük' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 3 Mart 2008
  2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: bır mm uyesının anatomısı:D

ellerine sağlık canım çokkomik

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bır mm uyesının anatomısı:D

puhaaaaahahahaaa..emegıne saglık bı mm lı nekadar hafta gırmesede forma..gırdıgı ılk an kacırdıklarını tamamlayandır..yanı kendımı anlatmıs oldum:):):)

bır mm uyesının anatomısı:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mm Yoklama Defteri

mm Yoklama Defteri

Arkadaşlar adı söyelenen kişi burdayım diye belirtecek.... ve alttaki üye başka bi nick söylicek örn: çitos çitos : burdaaa die bağırcak başka bi üye de artık böyle böyle devam edecek..... kimse kimsenin yerine burdayım demeyecek.. eğer nicki söylenipde burda demeyen kişiler yok yazılacak..... NOT: DEVAMSIZLIK SÜRESİ 19,5 GÜNDÜR... İTİNA İLE BELİRTİLİR.... DEVAMSILIK SÜRESİNİ GEÇENLER...
  2. mm yanıyor

mm yanıyor

Aslında işin aslı şöyle Admin bey... Aslıyı ilk gördüğüm gün başlıyor işin aslı. Aslı bir gün benim acizane msn mi ekliyor. MeleklerMekani.Comdan diyor bana . MeleklerMekani.Com o dakika ruhumun başkenti başımın tacı ruhumun ilacı oluyor. Delikanlıya yakışmaz msn de en ufak bir edepsizlik etmiyorum, yanlız gittiği forumu mıh gibi aklıma çakıyorum. Oğlum diyorum bizim msn ye ilk bu...
  3. Bır kadın

Bır kadın

Bir kadın ; Ocağın kenarında Yalnızlığını yakıyor Küllerle eziyor sevdasını Gözlerinde yaş Eli titriyor küle dokunuşlarında Ölmeyi yaşamaktan güzel buluyor Biliyor çünkü her dakika acı çekiyor Sevmiyor artık kimseyi... Eskilere dalıyor sarmıyor anılar Etrafına bakıyor herkes yabancı Şaşırıyor...anlayamıyor...Kanıyor Bir kadın; Gömülmüş sevdaları hatırlıyor Ohh! Diyor iyi ki gömmüşüm...
  4. Melekler Mekanı (MM) Salatası :)

Melekler Mekanı (MM) Salatası :)

Baktım herkes birşey yapar oldu çorbadır çilektir derken bende boş durmadım kırık ayağım ile size salata yaptım. Ama salata diye geçmeyin bu MM salatası. Üstten çektiğim için fotoğrafı altı mecbur görünmüyorum. Ama iştahınız artsın içinde ne ararsanız var(salatalık, domates, havuç, marul vs.) Asimmm mutfak mermeri gerçektende benziyormuş değil mi laf olsun diye söylenmedi yani :D:D Hadi...

Sayfayı Paylaş