gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bİr Motosİklette En Çok KİŞİ

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

BİR MOTOSİKLETTE EN ÇOK KİŞİ 11 Kasım 1987 tarihinde,Avustralya'da bir motosiklet Klübünün tam 46 üyesi 1000 cc kapasiteli bir tek motosiklete binerek 1700 KM yol almaya başladılar

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

motorsiklet nasıl güzel bişey ya:D

Bİr Motosİklette En Çok KİŞİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sitede en çok tanışmak istediğinz kişi kim

sitede en çok tanışmak istediğinz kişi kim

arkadaşlar sitede en çok birebir olarak tanışmak istedğinz kişi kim (anket açmadım ki herkes herkesi yazabilsin die anket olursa sınırlama olmuş olurdu):angel: nese bn fikrimi yazayım bn bilge gökçenle tanışmak isterdim:):melek:
  2. Motosiklet

Motosiklet

Motosiklete binmek, kiralamak ve satın almak herkes için enteresan ve çok iyi bir dost edineceğine işarettir. Rüyada motosikletle ilgili her şey ilginç ve çok iyi bir iyi arkadaş kazanacağınıza yorumlanır. Motosiklete binmek, kiralamak ve satin almak herkes için enteresan ve çok iyi bir dost edinecegine isarettir.
  3. Acı bir itiraftım... En çok kendimi yaktım!

Acı bir itiraftım... En çok kendimi yaktım!

Neydi ki içimdeki bu "a hh"? Sonsuzluğuma düğümlü günah... Bendim, soğuk bir adın ardından koşar adım sürünen. Bendim, ellerimde sakladığım düşleri parçalayıp kırık dökük mektuplara bürüyen. Issızlığıma çokluk sayacak kadarken, hep en yalnızlığım oldun neden? Bir düşü anlatmanın kaç hali vardı dilimde? Kelimelere yüklenen hangi hal halimden haberdar edebilirdi? Hangi kelime...
  4. en  çok sevdiğiniz kişi.....

en çok sevdiğiniz kişi.....

bu hayatta oğlum ve eşim....
  5. Hayatta En Çok Güvendiğiniz Kişi Kim?

Hayatta En Çok Güvendiğiniz Kişi Kim?

en güvendiğin insan en güvendiğim insan Sevgili melekler, hayat zorluklarla dolu ve tek başına çekilemeyecek kadar zorlu bir süreç. O yüzden de ailelerimiz ve sevdiklerimizle birlikte hayatın zorluklarına göğüs gerip, birlikte gülüyor birlikte ağlıyoruz. Peki ya en zor durumda canınızı dahi emanet edebileceğiniz, hiç düşünmeden sırtınızı ona dayayabileceğiniz, onun elinden tutup kendinizi...

Sayfayı Paylaş