gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir mum yak karanlığın içinde bulayım seni

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bir mum yak şarkı sözü bir mum yak karanlığın içinde bulayım seni sözleri karanlığın içinde bulayım seni şarkı sözü dinle bir mum yak karanlığın içinde bulayım seni, dinle, sözleri, şarkı, şarkısı, video, kızım nerede dizisinde ki şarkı burada arkadaşlar.

"Kızım Nerede" dizisinde ki Bir Mum Yak Karanlığıun İçinde Bulayım Seni adlı şarkıyı dinlemek isteyen melek'lerimize gelsin :)

Bir mum yak karanlığın içinde bulayım seni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mum yak keyfine bak

mum yak keyfine bak

Mumların insan psikolojisini etkilediğine dair ciddi iddialar var. Bunları bilmek ister misiniz? Artık mumlara biçimleri, kokuları ve renkleriyle sadece bir aksesuar olarak bakılmıyor. İşte rengarenk mumlar ve insanlar üzerindeki etkileri… Yeşil mum: Hareketin ve verimliliğin sembolü olarak görülüyor ve vücut-beyin enerjisini dengelediği söyleniyor. Doğa tutkusunu arttırdığı da iddialar...
  2. Mum yak keyfine bak...

Mum yak keyfine bak...

Mum yak keyfine bak... Artık mumlara biçimleri, kokuları ve renkleriyle sadece bir aksesuvar olarak bakılmıyor. İnsan psikolojisini etkilediğine dair cidde iddialar var. Bunları bilmek ister misiniz? Yeşil mum: Hareketin ve verimliliğin sembolü olarak görülüyor ve vücut-beyin enerjisini dengelediği söyleniyor. Doğa tutkusunu arttırdığı da iddialar arasında. Mavi mum: Renk uzmanlarına...
  3. .... her biri senin için....

.... her biri senin için....

Etrafında dolanıyorum her gün, sen hissetmiyorsun benim seni izlediğimi. Sen sadece görmek istediklerini görüyorsun. Aslında hayatın o kadar da anlamlı değil. Sana anlam katabilirim eğer istersen. Mucizeler olur. Hayalini kurduğun tüm güzellikleri yaşatabilirim. Sevgim bunu başarabilecek kadar büyük sana, umutsuz olduğum doğru senin peşinde her gün senin gittiğin yerler, senin...
  4. Yüreğimi Seni Yutan Karanlığa Bıraktım

Yüreğimi Seni Yutan Karanlığa Bıraktım

Yüreğimi Seni Yutan Karanlığa Bıraktım Gecenin zifiri karanlığından kara çalındı gözlerime Oysa ben aydınlık bakardım senden yana Şimde gecem gündüzüm kalmadı...sadece siyahım sana Soğuk bir odayı bile ısıtırdı nefesin,ki nefesimle karıştığı an yangın çıkardı içimde. Ellerimde birikmiş küllerden ibaretsin artık ömrümde... Üflesem donarsın,...

Sayfayı Paylaş