gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir odaya sinema solunu kurulumu

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Bir odaya sinema solunu kurulumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok EtkİlendİĞİnİz Bİr Sİnema Fİlmİ

Çok EtkİlendİĞİnİz Bİr Sİnema Fİlmİ

Etkilendiğiniz film bence Titanic
  2. Ebru Destan - Bir Sağa Bir Sola

Ebru Destan - Bir Sağa Bir Sola

içime atıp sana katlandım son hatan bu son yalanın yanı başımda mutlu uyandın son günün bu son sabahın bundan böle adımı bile anma ihanetin çıkmıştı falımda çoktan bitmeliymiş bu sevda bende bittim buraya kadarmış tamam bir sağa bir sola döneceksin bulamayıp yollara düşeceksin kahrolup hergece içeceksin bi köşede sızıp sürüneceksin
  3. muhteşem bir ev sinema sistemi

muhteşem bir ev sinema sistemi

Picture Elements: Sony SRX-S110 Professional Video Projector Stewart 18-by-10-foot Snowmatte 1.0 Gain Laboratory-Grade Motion Picture Screen Players and Sources: Sony BDP-S1 blu-ray Player Sony PlayStation 3 Gaming Console Toshiba HD-XA1 HD DVD Player JVC HMDH-5U D-VHS Recorder SATA Drive (72 HDTV Hours Total) Mark Levinson N° 51 DVD/CD Media Player Pioneer HLD-X0 Hi-Vision...
  4. Boş odaları sinema odası yapabilirsiniz

Boş odaları sinema odası yapabilirsiniz

sinema odası dekorasyonu Evde sinema keyfi Yatak odasında sinema keyfi yapabileceğiniz gibi bir odayı da sinema odası dekorasyonu ile sinemaya çevirebilmeniz mümkün. Ses sistemi rahat koltuklar ve karartmalı perde ile odanız sinemadan farksız olabilir.
  5. sol gözüm seyiriyor bir anlamı varmı?

sol gözüm seyiriyor bir anlamı varmı?

Arkadaşlar, sabahtan beri sol gözüm seyiriyor bir anlamı varmı yokjsa hasta falan mı oluyorum :S

Sayfayı Paylaş