gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Bir ödül töreni ve ünlü kıyafetleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

ödül törenleri kıyafetleri ünlü kıyafetler,ödül töreni,ödül töreni 2011,ödül töreni kıyafetleri,ünlülerin kıyafetleri

Evet kıyafet yorumlarına ben başlıyorum siz devamını getirin..
    Tavuk tüyü eteğiyle Lerzan Mutlu,babaaanne elbisesiyle Bengü,kırmızı çanta ve ayakkabılarını elbisesine yakıştıran Ayşegül(küçük Sırlar'daki ismiyle),ne kadar da asil Burcu Esmersoy ve 50 yaş görünümlü Demet Akalın..
    Buyrunuz..

FiRaRi_MeLeK bunu beğendi.
  2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    En çok bunu sevdim :)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Demet'in ruju hiç hoş olmamış. Ayrıca hepsi rüküş, hey siz ünlüler Meleklermekani.com'un moda bölümünü takip ederseniz, giyinmeyi öğrenirsiniz. Sana diyorum Lerzan bak tüylerini yolarım senin totişin açıkta kalır ha hahaha

Onlar kendilerine yakıştırabiliyorsa ve de taşıyabiliyorlarsa biz geçici görsel kirliliğe katlanabiliriz :D:D Saol evlat, gözlerimizi heba ettin hahaha

Young bride bunu beğendi.
  4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    göz kirliliğinden başka bişey diğil,çok kötü seçim yapmışlar,rüküş hepsi:S
    bengünün kırmızı elbisesi çok fena hahaha hahaha hahaha çokmu aramış acaba

Young bride bunu beğendi.
  5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]bu güzel şimdi hakkını yemeyelim sexi çekici gösterişli ve sade tam benlik bu :D:D

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hiçbirini beğenmedim bengü rihanna gibi giyinmeye calısmıs bariz acık yaniii..

7. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    ayyy yarabbiimmm nedir bu göğüslerin kadınlardan çektiği yahu.Sıkıştırıp duruyolar bengü ve ayşegül hiç beğenmedim dekolteninde bi asilliği ve yakışan kıyafeti olmalı ayşegülün kıyafeti yaşına uygun değil bence sanki anneannesinin gardrobundan alınmış gibi lerzan mutluya gelince aslında eteği güzel fiziğine yakışmış ama üstündeki siyahı bülent ersoydan ödünç almış gibi o eteğe siyahdan ziyade içindeki renklerden ağır basan birini ama bol kesim olmayanını tercih edebilirdi fakat ödül gecesine değilde haftasonu gece dışarı çıkarken giyebilir bengüye yorum bile yapmıyorum demet akalın da elbise başarılı ama kabarık kürk görünümlü şey hiç olmamış o elbisenin üzerinede dar kesim kollareı dirseklere kadar kıvrılmış sade bir ceket süper olabilirdiii ayyyy açtım yine ağzımı

8. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    böğ o nebiçim göğüs ya hahaha

9. FairyTale

FairyTale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    şu spor sipikerininki güzelmiş :D:D

Bir ödül töreni ve ünlü kıyafetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölüm ve Ölüm Töreni ..

Ölüm ve Ölüm Töreni ..

rüyada kelime i şahadet getirerek ölmek rüyada ölüye dokunmak şehadet getirerek ölmek mezara gömülme anı video ölürken kelime i şahadet getirmek İSLAMİYETE GÖRE ÖLÜM VE ÖLÜM TÖRENİ Kur'an-ı Kerim'in Ankebut suresinin 57. ayeti "Herkes ölümü tadacaktır" diyerek bu kaçınılmaz sona vurgu yapar. Ancak bu son derece dünyadaki hayatın sonudur. İsra suresinin 99. ayeti "Allah onlar...
  2. 80. Oscar Ödülleri Töreni

80. Oscar Ödülleri Töreni

80 oscar ödül töreni kıyafetleri oscar ödülleri kıyafetleri ödül töreni 2008 Akademi Ödülleri olarak da bilinen ve bu yıl 80'inci kez verilecek Oscar ödülleri töreni için hazırlanan afiş, siyah arka plan üzerine Oscar ikonu ve parlayan ışıklarla bir 'sanat eseri’ olarak ortaya çıkıyor. 30 yıldır film posterleri hazırlayan Struzan, 'Star Wars’ ve 'Indiana Jones’ gibi pekçok filmin afişini...
  3. Altın Bamya Ödül Töreni....

Altın Bamya Ödül Töreni....

“Altın Bamya”, Türkiye sinemasında, erkek egemen bakışın ağırlığına, kadınlara dair alanların daraltılmasına, kadınlara dair oluşan yanlış mitlerin, algıların, cinsiyetçi bakışın yeniden üretilip temsil edilmesine ve bu ayrımcılığın kanıksanır kılınmasına bir eleştiri, bir karşı duruş, bir söz söyleme isteğiyle ortaya çıktı. “Altın Bamya” ön jürisi, 2008 yılında vizyona giren yerli sinema...
  4. 84. Akademi Ödülleri töreni

84. Akademi Ödülleri töreni

2012 Oscar Adayları kimler 84. 2012 Oscar Adayları Merhaba Sevgili Melek'ler, 84. Akademi Ödülleri töreni 2012 Oscar ödülleri sahipleri belli oldu. biz de konu hakkında merak edenler için, 2012 Oscar Ödülleri haberlerine yer veriyoruz bu yazımızda. 84. Akademi Ödülleri töreni 26 Şubat'ta Hollywood'da Kodak Tiyatrosu'nda düzenlenecek ve bu yılki sunucu, komedyen oyuncu Billy Crystal...
  5. 65.Emmy Ödül Töreni Ünlülerin Saçları

65.Emmy Ödül Töreni Ünlülerin Saçları

65.emmy ödül töreni, emmy ödülleri 2013, ünlülerin saçları Sevgili melekler, 65.Emmy Ödül Töreni geçtiğimiz gece düzenlendi. Gecenin en dikkat çekici anlarından biri olan kırmızı halı yürüyüşlerinde ünlü aktristler ve aktörler halkı selamlayarak, törenin düzenleneceği Los Angeles kentindeki Nokia Tiyatrosu'na geldiler. Kırmızı halı yürüyüşlerinde ünlüler kıyafetleriyle olduğu kadar değişik...

Sayfayı Paylaş