gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Bir Ögrenci Evi...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Bir Ögrenci Evi...
    amann allah bu neeeeee ay ev değil çöplük olmuş be

3. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ayı yavrusunu kaybetse bulamayacak iğrençççççççççççççççççççç

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ayy nasıll insannnlarr bunlarrr ığğğğğğğğ çookk iğrençç çokkkk :)

Bir Ögrenci Evi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ögrenci hayatı

ögrenci hayatı

tüp bitti nasıl yapcaz yemek olayını? -olm okulda yeriz kasma kendini.. -para mı var okulda yiyelim! -tamam buldum abi yatır elektrik sobasını yere.. -eee? -tavayı ustune koyup yumurta yapcaz!!! -olm super aklın var ama 2 yıllık okulda 5. yılın ya helal olsun diyorum baska bisey demiyorum,susuyorum! -ketçap varsa getirsene içerden şu makarnaya koyalım -su yok evinde ketçap mı olacak?...
  2. ögrenci evi

ögrenci evi

ögrenci evi öğrenci evi
  3. Futbalsever bir ögrenci

Futbalsever bir ögrenci

Futbolsever bir ögrenci Endoplazmik retikulum nedir? Arjantinin gelecek vaad eden oyuncusudur. -Lizozom ve ribozom nedir? Surinam asıllı Hollandalı ikiz kardeşlerdir. -İstanbul kaç yılında fethedilmiştir? Bilmez miyiz hocam: Since 1453! -Ünlü bir bestekar ismi yazınız. Genç Fenerbhçeliler -Eski Roma krallarından birinin adını yazınız. Eskisi Giannini, yenisi Totti. -Almanya'nın...
  4. pes dedirten ögrenci evleri

pes dedirten ögrenci evleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. ögrenci evine hırsız girerse

ögrenci evine hırsız girerse

ab sigaran var mı ya? - masanın üstüne bıraktım iki tane. sen uyumaya devam et, ben gidiyordum zaten. - eywallah abi. çıkarken kapıyı sıkı çek. biraz zor kapanıyor. - tamam oglum sen yat(anuna koyiim sen mi beni ben mi seni soydun hipine) abi merhaba naapıyosun -naapıyım lan bulasık yıkıyom -hayrola abi tanıyamadım -hırsızım lan ben utanın olm utanın -hıı abi sen devam et zaten sıra...

Sayfayı Paylaş