gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Bir Ömür Boyu Mutluluk

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

ömür boyu mutluluk bir ömür boyu mutluluklar

Eşinizi seçerken fiziksel görünüş ve çekiciliğinden çok ruhsal ve kişilik sağlığıyla değerlendirmeye çalışın.

Nişanlılık sürenizi 1 yıldan az tutmayın.

Evliliğe seçeceğiniz adayların olayları yargılayış ve değerlendirme kriterlerinin size uyup uymadığını tartın.

Şu an için kişiliklerimiz farklı ama ileride belki değişir, demeyin.

Eğer evlilik öncesi çok kavga ediyorsanız evlenmeyin çünkü kavgalar aynen devam edecektir.

Eğer evlilik öncesi bir kerecik bile olsa şiddet gördüyseniz asla o kişiyle evlenmeyin.

İdeal ve hayallerinizden çok realist olarak maddi manevi durumunuzu anlatın.

Sizi hangi özelliğinize bakarak eş olarak seçtiğini öğrenin.

Aşırı kıskanç, kısıtlayan ve sizi denetleyen bir partner ileride de sorun yaratacaktır.

Saygıyı asla eksik etmeyin.

Size geçmişteki ilişkilerinizi sormasına izin vermeyin.

Onun cep telefonu ya da bilgisayarını asla karıştırmayın.

Evlilik öncesi evliliğinizin nasıl olabileceğini açıkça konuşun.

Cinsel konuları konuşmaktan çekinmeyin.

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bir Ömür Boyu Mutluluk
    paylaşım için sağol canım

Bir Ömür Boyu Mutluluk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öMüR bOyU KaLaN izLeR ...

öMüR bOyU KaLaN izLeR ...

Yaşlı adam, bir konfeksiyon mağazasına ait vitrine uzun uzun baktıktan sonra, ilerideki yeşillikte oynayan çocukların en zayıfına dönerek: 'Küçüüük!...' diye seslendi. 'Bana biraz yardımcı olur musun?' Çocuk, hafta sonlarında yaptıkları misket oyununu ilk defa kazanmış olmasına rağmen arkadaşlarını bırakıp geldi. 7-8 yaşlarındaydı ve üzerindeki elbiseler, tek kelimeyle dökülüyordu. Yaşlı...
  2. Ajda Pekkan - Ömür Boyu

Ajda Pekkan - Ömür Boyu

ömür boyu sevsin beni yeter ömür boyu bu aşk bitmez sürer ömür boyu kalbim onla titrer Bu öyle bir aşk ki ömre değer Bu aşkla çizildi kader yolu Demek ki aşk buymuş gerçek duygu Herşeyim sevdiğim benim oldu çarpıyor yüreğim onla dolu Fırtınalar kasırgalar, ayrılıklar barışmalar Aşkımızın karşısında gelip geçer üzüntüler suskunluklar, dargınlıklar pişmanlıklar Aşkımıza yabancı...
  3. bir ömür boyu mutluluklar çitos!

bir ömür boyu mutluluklar çitos!

çitos oyunları çitos ben ten citos çeşitleri mutluluklar dilerim Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın...Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin...
  4. Ömür Boyu Size Bedava Verilecek Bir Şey Olsa ...

Ömür Boyu Size Bedava Verilecek Bir Şey Olsa ...

Ömür Boyu Size Bedava Verilecek Bir Şey Olsa ... ne isterdiniz ben sağlık derdim
  5. Bir Ömür Boyu Sevmeyi Bilenler İçin (Sedef Çiçeği)

Bir Ömür Boyu Sevmeyi Bilenler İçin (Sedef Çiçeği)

Mahkeme salonunda, seksen yaşlarındaki yaşlı çiftin durumu içler acısıydı... Adam inatçı bakışlarla, suskun ninenin ağlamaktan iyice çukurlaşmış gözlerini ve bıkkın bakışlarını süzüyordu.Hakim tok sesiyle, yaşlı kadına: “Anlat teyze, neden boşanmak istiyorsun? “Yaşlı kadın, derin bir nefes çektikten sonra baş örtüsüyle ağzını aralayıp, kısılmış sesiyle konuşmaya başladı: “Bu herif...

Sayfayı Paylaş