gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Bir önden bakin, birde arkadan... :)

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bir önden bakin, birde arkadan... :)
    Hahahaaaa :hhh: :hhh: Yaratıcı gençlik işte. Tebrik ediyorum yani, enteresan bir düşünce. Ellerine sağlık canım, paylaşım için teşekkürler.

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

evimeee böleee bir plazmaaa istiyorummm :D

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

puhahahahhaa..koptum ya...emegıne saglık

Bir önden bakin, birde arkadan... :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir objeyi ön plana çıkarmak

bir objeyi ön plana çıkarmak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Önüm arkam SOBE

Önüm arkam SOBE

Sobelemeyi özledim yalanları, diyebilir miyim acaba ? Çocukluğum sıkıştırır hemen beni mengeneye, peki sorarmıyız bu soruyu ? acaba kaç soru sormuşuzdur kendimize geldiğimiz şu yaşımıza kadar. Korkuyormuyuz yoksa belki de ”ya bırak bu işleri filozofi yapma” deyip pişkince olmadığımız bir kişiliğin sosyal güdülemesiyle kodlanmış olan bir psiko karşılıkla hafif lümpen muhaliflikler mi yaparız...
  3. Birinin Arkasından Yapılan Dua...

Birinin Arkasından Yapılan Dua...

birinin gitmesi için dua ölen kişinin arkasından söylenen güzel sözler birinin ölmesi için dua ölen arkasından okunacak ölmüş birine Birinin arkasından yapılan duanın kabul olduğu doğru mudur? Evet, bir kişinin arkasından yani gıyabında yapılan duanın kabul olacağı hadis-i şerifle bildirilmiştir. Yüzüne karşı dua edince riya karışabilir; ama gıyabında olunca riyasız olur, yalnız Allah...
  4. Mankenlere bak birde boylarına bak =)

Mankenlere bak birde boylarına bak =)

ebru şanlı ebru sanli Kızlar birazdan sizlere sizinde çok yakından tanıdığı bazı mankenlerin boylarını verecem ve öğrendikten sonra eminim sizlerde benim gibi çok şaşıracaksınız.Açıkcası ben bu mankenleri çok daha uzun bişey sanıyordum resmen hayal kırıklığına uğradım diyebilirim bir iki manken harici diğerlerinden bazıları nerdeyse benim boylarımda bende mi manken olsam acaba hahaha :dil:...
  5. Kolanın Faydalarına Bir Bakın!!

Kolanın Faydalarına Bir Bakın!!

kolanın faydaları, kolanın yararları, kola ne işe yarar Sevgili melekler, kolann zararlarını artık bilmeyen yoktur herhalde. İnsanın içtikçe içesi gelen, içtikçe insanı kendisine bağlayan kolanın faydaları da varmış meğer. Ama nelere faydası varmış, okuyun bakın, gözlerinize inanamayacaksınız!! * İçeriği çok basit olan kolanın ilginç bir şekilde çimlere iyi geldiği söyleniyor....

Sayfayı Paylaş