gebe
  1. Berent

Berent Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    3

Bir öykü yazalım ...

Konu, 'Çöplük' kısmında Berent tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Bir öykü yazalım ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aci Bİr ÖykÜ

Aci Bİr ÖykÜ

ACI BİR ÖYKÜ Askerliğini bitirmiş olan genç askerliğini yaptığı şehirden ailesini aradı: -Anne baba, eve dönüyorum, ama sizden bir şey rica ediyorum. Yanımda bir arkadaşımı da getirmek istiyorum. -Memnuniyetle, onunla tanışmak isteriz, diye cevapladılar.Oğulları, -Bilmeniz gereken bir şey var diye devam etti. -Arkadaşım savaşta ağır yaralandı.Bir mayına bastı ve bir koluyla ayağını...
  2. bir öykü de hayattan...

bir öykü de hayattan...

”Kısa bir öyküdür hayat; uğruna upuzun acılar çektiğimiz, kısa bir türküdür , bir kez daha dinlemek için delirdiğimiz!” der ünlü bir şair. Bu kadar güzel tanımlanır ”hayat”dediğimiz sınav. Bazen bilmiyorum nasıl yaşamam gerektiğini… Nasıl yaşamalıyım? Nasıl davran malıyım? Herkesi sevmeli miyim? Sevebilir miyim? Günlük mü yaşamalıyım? Yoksa geleceğe yatırım mı yapmalıyım? Ne...
  3. Ünlü bir öyküdür bu...

Ünlü bir öyküdür bu...

Ünlü bir öyküdür bu. Bir imparator sabah gezintisi sırasında bir dilenciye rastlar. 'Dile benden ne dilersen' der. Dilenci güler ve: 'Sanki dileğimi gerçekleştirebilecekmiş gibi soruyorsunuz.' diye yanıtlar. Kral alınır ve söyleşi koyulaşır....Pek tabii her dediğini yerine getirebilirim. Sen söyle hele; ne istiyorsun? 'Söz vermeden önce iki kez düşünün kralım'. Dilenci sıradan bir dilenci...
  4. Klozet ( Gülümseten Bir Öykü)

Klozet ( Gülümseten Bir Öykü)

Bu hikayeyi okuyunca yüzümde öyle kocaman bir gülümseme oluştu ki sizlerle paylaşmadan edemedim meleklerim. Anne dışarıda alış-verişteydi. İki buçuk yaşındaki bebeğe babası gözkulak oluyordu.Aslında bu pek de zor bir şey değildi. Yavrucak halının üzerinde 'çay seti' oyuncağıyla oynarken baba da koltuğunda gazetesini okuyor, ara sıra da bebeğinin kendisine -çay seti oyuncağının minik...
  5. Gökhan Türkmen - Bir Öykü

Gökhan Türkmen - Bir Öykü

gökhan türkmen gökhan türkmen bir öykü sözleri bir rüya rüya şarkı sözü Son zamanlarda sıklıkla dinlediğim şarkılara arasında yer alan Gökhan Türkmenin Bir Rüya adlı şarkısı, paylaşım sitelerinde de klibiyle de oldukça ilgi görüyor... sizlere tavsiyem klibini de izlemeniz.. Bir Öykü Ah bu sana ilk olmuşken ne acı ki son şarkım bu çok mu kolaydı yoksa zor mu sisli aşk mı tutku mu oldu...

Sayfayı Paylaş