gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

bir pc örgüsü eksikti:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 650x487 px Ve Boyutu 73KB.

[​IMG]Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 650x487 px Ve Boyutu 73KB.

[​IMG]Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 650x487 px Ve Boyutu 51KB.

[​IMG]Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 650x487 px Ve Boyutu 50KB.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bir pc örgüsü eksikti:)
    ne komik ya kafalarını içine sokmuşlar koptum tesekkürler

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

çoookk komikkk yaaaa. allaa allaaa bakalım daha neler cıkacak yaftt....
    emeğine sağlık cnm..

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

hehehe daha nelerrr:D

bir pc örgüsü eksikti:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Ben Eksiktim :)

Bir Ben Eksiktim :)

:pai: Merhaba Melekler. Melekler Mekanini önceden de biliyordum,misafir olarak cok gezindim. Düsündüm de bir ben eksik kalmisim. Kambersiz dügün,Manolyasiz Melekler Mekani olmaz deyip ben de üye oldum.Ben de sizlerleyim artik.Hosbuldum mu?
  2. Bir duvak eksik!

Bir duvak eksik!

Bülent Ersoyun veda gecesi ERSOY GELİNLİK GİYEREK ÇIKTIĞI GÜNAY'DAKİ VEDA GECCESİNDE MUHTEŞEM BİR FİNAL YAPTI. Türk Sanat Müziği'nin Divası Bülent Ersoy, eğlence dünyasının renkli mekanlarından Günay'da hayranlarına unutulmaz bir gecce yaşattı. Mekanı tıklım tıklım dolduran izleyiciler Ersoy'u söylediği şarkılardan sonra dakikalarca ayakta alkışladı. Sahneye duvaksız bir gelinlikle çıkan...
  3. Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin

Yalın - Bir Tek Sen Eksiksin

his hala aynı da yol hala ayrı mı his aynı da yol ayrımı ayni ayri mi ayrı mı güç onda aklın yoksa aşkın aynıda ayrımı Yaşlanmışsın görmeyeli Şişmanlamışsın evlendin mi, kaç kere Senden sonrası olmadı, olmadı, yok Özledim yani, aşk budur yan yolu yok Yok Bir tek sen eksiksin İşim gücüm her şeyim tamam Bir ev, bir yuva, iki de çocuğa Yok ben sensiz karışamam His hala aynı da, yol hala ayrı...
  4. .:: MERHABALAR BİR BEN EKSİKMİŞİM BNDE GELDİM .d :.

.:: MERHABALAR BİR BEN EKSİKMİŞİM BNDE GELDİM .d :.

Mrb arkadaslar bn rizeden merve sevdıgım bı forumdu en sonunda buraya üye oldum. Eğlenceli bi yer gibi inşallah hep beraber hoş vakit geciririz .d :grouphug:

Sayfayı Paylaş