gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar size bir deyimin anlamını soracaktım acaba aranızda Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamını bilen var mı varsa bana yazsın merak ettim bu deyimin açıklamasını

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir pula satmak demek, bir kimseyi bir çıkar uğruna harcamak demektir.
    - ”Parayı görünce adam bizi bir pula satıverdi.”

Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamı nedir?

Merhaba yine size bir deyimin açıklamasını sormak için geldim :) Bu sefer de merak ettiğim deyim Bir Varmış Bir Yokmuş Deyimi oldu ve bu deyimin yani Bir Varmış Bir Yokmuş Deyiminin Anlamını yazmanızı rica ediyorum:)
  2. Bit Yeniği Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Bit Yeniği Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Selam kızlar size yine bir deyimin anlamını sormak istiyorum bu deyimi bende ara ara kullanırım ama oğlum merak etti sordu inanın o an anladığım ki bende tam olarak anlamını bilmiyorum ve ona açıklayamadım tabi :) Acaba aranızda Bit Yeniği Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı?
  3. Birbirine Girmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Birbirine Girmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Selam arkadaşlar size bir deyimin anlamını sormak için yazıyorum çünkü ben bu deyimin manasını bulamadım acaba Birbirine Girmek Deyiminin Anlamı nedir?
  4. Bunda Bir İş Var Deyiminin Anlamı nedir

Bunda Bir İş Var Deyiminin Anlamı nedir

Selam hanımlar acaba aranızda Bunda Bir İş Var Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı? Bunda Bir İş Var Deyiminin Anlamını bilen varsa yazsın bana da
  5. Rüyada Ölmüş Birini İyi Görmek Ne anlama geliyor bilen var mı

Rüyada Ölmüş Birini İyi Görmek Ne anlama geliyor bilen var mı

selam kızlar ben rüyamda ölmüş olan halamı gördüm ve gayet de iyiydi bu rüyamın manasını gerçekten de çok merak ediyorum acaba Rüyada Ölmüş Birini İyi Görmek ne anlama geliyor

Sayfayı Paylaş