gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Bir Roman Gibi - Rafet El Roman Emre Müzik - 2008

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir Roman Gibi - Rafet El Roman Emre Müzik - 2008
    Romantik pop müziğin ülkemizdeki en önemli temsilcisi Rafet El Roman, iki yıllık bir aradan sonra, bu yaza damgasını vuracak muhteşem bir albümle aramıza geri dönüyor. 1995 yılında ‘Seni Seviyorum’ diyerek müzik hayatına merhaba diyen ve 13 yıllık müzik kariyerinde çıkardığı 8 albümle kendisine apayrı bir yer edinen sanatçı; 9.albümü ‘Bir Roman Gibi’ ile bir kez daha müzikseverlerin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor.

Albümün çıkış şarkısı ‘Sevdim ama sonu yoktu’ bir Rafet El Roman klasiği. Albümün en iddialı şarkılarından ‘Aşk-ı Virane’ ise sanatçının Londra’da yaşayan hayranı Yusuf Güney ile yaptığı düet. Yusuf Güney özellikle Rafet El Roman’la tanışabilmek için müziğe başlıyor ve Sanatçı’nın Londra’da verdiği bir konserde kendisiyle tanışarak, bestelerini dinletme şansını yakalıyor. ‘Aşk-ı Virane’ Rafet El Roman’ın ses ve yorumundan çok etkilendiği Yusuf Güney’e ait bir şarkı. Albümde yer alan diğer bir sürpriz ise sanatçı’nın ‘Seni Seviyorum’ şarkısında Sinem ile yaptığı düet. ‘Yağmur’ şarkısıyla tanıdığımız ve büyüleyici sesiyle hafızalarımızda yer edinen Sinem, ‘Seni Seviyorum’ şarkısındaki yorumuyla şarkıya apayrı bir tat kazandırıyor.

‘Bir Roman Gibi’nin prodüktörlüğünü Rafet El Roman; müzik direktörlüğünü ise Avrupa’nın önemli müzisyenlerinden Steffen Müller yaptı.

‘Bir Roman Gibi’nin ilk video klibini Almanya’nın Badkreuznach şehrinde ‘Sevdim ama sonu yoktu’ şarkısı için çekti. Yönetmenliğini yine Rafet El Roman’ın yaptığı klipte sanatçıya; aynı zamanda birçok ünlü markaların da modelliğini yapan Brezilyalı top model Evelise Rochas eşlik etti. Klipte kırık bir aşk hikayesi anlatılıyor.

1. Sevdim Ama Sonu Yoktu
    2. Aşk-ı Virane
    3. Son Veda
    4. Seni Seviyorum
    5. Ömrümün Sahibi
    6. Yaşananlar Anlatılmaz
    7. Aşkından Haber Ver
    8. Ohne Sie (Sensiz)
    9. Ne Oldu O Günlere
    10. Bilsen de Bilmesen de

Bir Roman Gibi - Rafet El Roman Emre Müzik - 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. refet el roman

refet el roman

25 Agustos 1968 / Havsa, Edirne dogumlu ola Rafet el roman 1970 Yilinda ailesi Almanya'ya is?i olarak gitti. 7 yasina kadar Uzunk?pr? ?merbey K?y?nde anneannesi ile birlikte yasadi. 1. sinifi k?yde okuduktan sonra Almanya'ya ailesinin yanina gitti. ?grenimini Almanya'da tamamladi. 16 yasinda ilk s?z ve bestelerini yazmaya basladi. 17 yasinda Midnight Entertaintment film sirketine figuran...
  2. Konusu Romandan alınan süper bir dizi

Konusu Romandan alınan süper bir dizi

Ali Rıza Bey, şair ruhlu, içine kapanık, kendi hâlinde dürüst bir insandır. Prensipleri kendi prensipleriyle bağdaşmayan insanlarla çalışmak istemediği için şirketteki memuriyetinden istifa eder; Üsküdar'daki evine çekilir. Ali Rıza Beyin, Şevket isminde bir oğlu ile Fikret, Neclâ, Leylâ ve Ayşe adında dört kızı vardır. Ali Rıza Bey, işten çıktığı sırada oğlu Şevket yüksek maaşla bir bankaya...
  3. Bir ölüyle köyün meydanında roman oynamak

Bir ölüyle köyün meydanında roman oynamak

roman oynayan erkekler roman oynayan kadınlar romanlar romanların oynayışı rüyada ölünün oynaması Yaa bugün çok garip bir rüya gördüm yaklaşık 1,5 yıl önce ölen anneannemle birlikte köyün meydanında roman oynuyoruz bi bunu merak ediyorum ne demek olduğunu birde erkek arkadaşımdan 3 ay önce ayrıldım bugün rüyamda ona başkasını istemeye gidiyorlardı kalbim acıdı ve birde başkasından değilde o...
  4. Roman yaziyoruz :)(:

Roman yaziyoruz :)(:

Sevgili Melekler, yeni oyunumuzda tüm Melekler Mekani sakinleri olarak hep beraber bir Roman yazacagiz. Herkes bir önceki üyenin cümlesinin devamini getirecek. DIKKAT cümleler birbirine uygun olsun lütfen...ben basliyorum...
  5. Çalıkuşu Romanı Bir Parfüme İlham Olmuş!

Çalıkuşu Romanı Bir Parfüme İlham Olmuş!

çalıkuşu parfümü, çalıkuşunun parfümü, çalıkuşu dizisi Sevgili melekler, bu sezon yepyeni bir kadroyla tekrar ekranlara getirilen edebiyatımızın kült eserlerinden Çalıkuşu meğer bir parfüme ilham kaynağı olmuş. 1922 yılında Reşat Nuri tarafından yazılan eser yine 20'li yıllarda bir parfüm üreticisine ilham olmuş ve İstanbul'un sayılı parfümeri üreticilerinden Altun Çiçek firması parfümü...

Sayfayı Paylaş