gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

bir rüya gördüm...çocuktum

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bir rüya gördüm...çocuktum

Çok etkilendim ya bazılarından, içim bir garip oldu. Allahım kimseye yaşatmasın, çocukların görmek zorunda kaldıkları bunca kötülüğü... Ellerine sağlık canım.

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

eskidendi çocuk olmak şimdiki zamanın çocukları sadece beden olarak çocuk ruhen çocuk değiller.
    emeğine sağlık canım iç parçalıyıcı resimler

4. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

emegine saglik canimm,bazilari gercekten cok duygulandirdi beni,,ne diyim ki soylecek soz yokk,rabbim herkesi korusun yardim etsinn,

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

paylasım için saol hayatım.dıyecek baska bısey yok:(

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

evet içim parçalandı bazı resimlerden emeğinize sağlık

7. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

off insan diyecek söz bulamıyor okadar iç acıtıcı karelerki ve düşünüyorum da nasıl vicdandır ki onlardaki biz bakarken bu kadar acı çekiyorken onlar keyifle eziyet ediyorlar yazıklar olsun.

8. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Büyüklerin hırslarının ve hatalarının cezasını hep çocuklar çekiyor. Bedelini çocuklar ödüyor. Sormak lazım acaba büyüklermi çocuk ? kafası bozulur al misketlerini ver misketlerimi der gibi birbirlerine bomba, mermi, açlık ve sefalet yağdırılar.

İnsanların insanlık dersi almaları için şu masum çocukların gözlerinin içine bakmaları yeteli. Tabiki anlayabilecek kabiliyette gerekli.

Paylaşım için teşekkürler. Emeğine sağlık...

9. GüLeN :)

GüLeN :) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bir rüya gördüm...çocuktum

çok acı ve malesef gerçek hayattan portreler:(

bir rüya gördüm...çocuktum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Rüya

Bir Rüya

Bir Rüya Gönderilen peygamberlerden biri bir rüya görür; rüyasında kendisine şöyle denir: -"Sabah olunca , karşına ilk çıkanı ye. İkinci çıkanı sakla Üçüncü çıkanın dileğini kabul et dördüncü geleni üzme. Beşinciden de kaç." Sabah oldu; dışarı çıktı. Yola koyulup gitti. Karşısına bir dağ çıktı. Bu koca dağı görünce şaşırdı. Kendi kendine şöyle dedi: -Rabbim bana bunu yememi...
  2. bir düş gördüm çocuktum

bir düş gördüm çocuktum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bir rüya gördüm içinde....

Bir rüya gördüm içinde....

bir rüya gördüm içinde sen Bir rüya gördüm ... devamını siz getirin bitanem
  4. çocuklarımı hep rüyamda gördüm

çocuklarımı hep rüyamda gördüm

rüyamda çocuklarımı gördüm birinci kızımda inci gördüm kızın olcak dediler dogru çıktı ikinci kızımda rüyamda beşigin içinde bebek var alıyo eşim bunun adı elif olucak diyo bende tamam diyom sonra elif dogdu 3,cü oglumda kapı çalıyo rüyamda iki tane çocuk birimiz senin oglun olucaz seç birimizi diyo biri esmer biri sarışın ben sarışını seçiyom ve oglum oldu ve sapsarı kaşlarına kadar sarı adım...
  5. Rüyamda kara bir yılan gördüm :S

Rüyamda kara bir yılan gördüm :S

Rüyamda dün gece koskocaman kara bir yılan gördüm,Allahım ödüm koptu, bir uyandım ter içindeyim.Acaba nasıl yorumlanır bu rüya?

Sayfayı Paylaş