gebe
  1. beyzasavruk

beyzasavruk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bir sabah kalksam ve kendimi 15 yaşında bulsam

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında beyzasavruk tarafından paylaşıldı.

Evet canlarım ya ben ara ara bunu düşünür oldum son zamanlarda ;bir sabah uyansam ve kendimi Çekirge'de ki evimde pespembe odam da ve en sevdiğim pembe minik kalpli çarşaflarımın arasında bulsam diye...Hayatımda birçok şeyi değiştirme fırsatım olurdu ama hiç korkmadan yine herşeye rağmen aynılarını yaptıklarım da ..Yine de başıma gelecekleri bilerek yaşamak hoş olurdu heralde dimi siz ne dersiniz........:sigara:

2. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    amann hiç bulma bnmde 1 senem kaldı 15 olmama :D :D llise 2 de 15 im ama cıkk bnde 20 yasında olmak istiyorum ne olacak şimdik :D :D

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    keşke bende 15 olsam...lise yıllarımda olsam..büyümek ve sorumluluk almak çook zoor

4. beyzasavruk

beyzasavruk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim yaa sen yaşının kıymetini bil bu gününü yaşa yapmak istediğin ne varsa yap''kendine zarar vermeden''tabii sen 20 yaşına geleceksin AMA bir daha asla 15 olamayacaksın .....

5. beyzasavruk

beyzasavruk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hem de nasıl bitanem her geçen sene insanın omuzlarına bir kat daha ekliyor önemli olan bugünün kıymetini bilmek doya doya yaşamak dimi canım benim.....

6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    15 yasinda olmak istemem,bu yasimda olmaktan cok memnunum.Fakat evliligimin ilk yillarinda olmak isterdim.

7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Yok ya, ben yaşadıklarımı bir kez daha yaşamak, yada yaşadıklarımı bilerek ileride olacakları bilerek yapmayı istemezdim... Belkide otuz yaş üstü sendromu bilemiyorum.
    Hoş, hergün bir önceki günün kopyası ve bizler yaptığımız şeyleri yeniden yapıyoruz. Aslında hala dünü yaşıyoruz sadece değişen yaşımız saçlarımızdaki kırlar ve olaylara bakış açımız.... Ammaaaaan eğrisi ile doğrusu ile geçiyor hayat. Elimizde yada değil :D:D

Keşke gökyüzü mavi sular ıslak olmasaydı,
    Keşke aşıp onca mesafeyi şimdi yanında olsaydım.... Bir filmden replikti bu :D keşkelerle malesef iş olmuyor... Ama çocukluğumdan bir bölüm istesem bakalım ne isterdim. Hee bi bayram demir paraların en büyüğü şahı 2,5 tl yi aldığım zaman kendimi zengin hissetmiştim :) O zamanı yeniden isterim. Kaldıki şimdi o paranın milyar katı var ama hissedemiyoruz :) Ne diyorum ben yaaa :D:D

8. pellybon

pellybon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    15 yaşında olarak uyanmak isteyeceğimi sanmıyorum, ben yaşımdan gayet memnunum :)

9. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

hemde nasıl o yaşlarda yapmak isteyipde yapamadığınız herşey için ilerde pişman olursunuz kimseyi kafaya takmadan yapmak istediğiniz herşeyi yapın ilerde keşke yapsaydım demeyin

10. fotoğrafçı_esra

fotoğrafçı_esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    geçmişe dönüp bişeyleri düzeltmeyi isterdim:) ama 15 yaşında olmayı hiç istemezdim tam bi kabus dolu yıllarımdı.. keşke şimdiki yaşımda kalsam yani 18,li 20,li yaşlarda kalabilsek:)

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hmm ben zaten o yasımdan yeni cıktım :) ondan öncesine gitmek isterdim ama 1 günlüğüne bazı şeyleri düzeltip aynı yasıma dönmek isterdim... ama arkadaın dediği gibi 18-20 yasları kaybetmekte istemem ya :(

12. seray_67

seray_67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ben 15 yaşındayım ve yaşımı çok seviyorum insanın en güzel yılları lise yılları keşke hiç büyümesem :) :)

13. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    15 yaş he :d:D valla keşke geri dönebilsem 15 yaşıma hayatımda değişeceğim okadar çok şey varki anlatsam yetmez kelimeler :D:D ama değişmeyeceğim tek şey eşim olurdu onu tekrar buılur tekrar ewlenişrdim :D çok sefiommmm :D:D

14. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bendee isterdimm ne yalan diyeyimm daha cokkk hayattan daha az yara alabilmek için gitmek isterdimm .....

bir sabah kalksam ve kendimi 15 yaşında bulsam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Kendini Kendinde Bul

Doğuş - Kendini Kendinde Bul

Sensizim yalnızım Çaresizlik ruhumu Bedenimi sarmış Ağlıyor gözlerim Bir su serp yüreğime Aksın bütün hüzûnlerim Kendini kendinde bul Ona buna şuna buna sorma Birisi gelir birisi gider Hikayesi yapma Oynama aşklarla Yanarsın çarpılırsın Bulursun belanı Alırsın cezanı
  2. kendinizi ifade eden tarzı bulun ve modayı siz yaratın

kendinizi ifade eden tarzı bulun ve modayı siz yaratın

giyim tarzını bul giyim tarzı oluşturma tarzını bul kendi tarz değiştirmek Sadece geceleri, gökyüzü yorganın altında siyah renge büründüğünde, moda da uykuya dalıyor. Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte gardıroplarınızın karşısına geçtiğiniz andan itibarense tıpkı bir puzzle'ın parçaları gibi yeni benliğinizi giymek üzere zamanı kullanmaya başlıyoruz. Bugün ne giyeceğiniz ajandanıza bağlı...
  3. bir bayan ve bir erkegin sabahı

bir bayan ve bir erkegin sabahı

aradakı fark gercekten dogru ama bizim hazırlanmamız hiç bitmezz :laugh: :dil: :dil: :dil: alıntı
  4. 8,9,10,11,12,13,14 ve 15 yaş  için abiyeler

8,9,10,11,12,13,14 ve 15 yaş için abiyeler

11 yaş için abiyeler 10 yaş için abiyeler 10 abiye modelleri 9 11 Yaz aylarında çok fazla düğünlerimiz,sünnet törenlerimiz oluyor.Genellikle gelinlerden çok güzel şirin kızlrr göze çarpıyor.Benim kızımında abiyesi olsun diyorsanız işte çok cici ve şık abiyeler sizlerle.Buyrun anneler ve güzel kızlar 8 ve 9 yaş için tatlı abiyeler 10 ve 11 yaş için cici abiyeleri...

Sayfayı Paylaş