gebe
  1. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

bir sanatçımız daha öldü.ALLAH rahmet eylesin :(

Konu, 'Magazin' kısmında gonca 16 tarafından paylaşıldı.

Usta tiyatrocu Metin Serezli bu sabah hayata veda etti.

Uzun süredir akciğer kanseri tedavi görenMetin Serezli bu sabah saatlerinde evinde hayatını kaybetti.

Eşinin uzun süredir tedavi gördüğünü söyleyen Nevra Serezli "Bu sabah 07.10'da son nefesini verdi. Ne söyleyeceğimi bilmiyorum çok üzgünüm. Muhtemelen cenazesini salı günü Teşvikiye Camii'nden kaldıracağız. Kendisi özellikle anma töreni yapılmamasını istedi" dedi.

Tedavi gördüğü akciğer kanseri nedeniyle 79 yaşında vefat eden tiyatro ve sinema sanatçısı Metin Serezli'nin cenazesinin, 12 Mart'ta toprağa verileceği bildirildi.

CENAZE TÖRENİ SALI GÜNÜ

Eşi Nevra Serezli, yaptığı açıklamada cenazesinin salı günü öğle vakti Teşvikiye Camisi'nde kılınacak namazın ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verileceğini ifade etti.

METİN SEREZLİ KİMDİR?

12 Ocak 1934'de dünyaya gelen Metin Serezli, Türk sinema ve tiyatrosunda önemli çalışmalara imza attı.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, İktisat Fakültesi Gazetecilik Enstitüsü, Edebiyat Fakültesi Sanat tarihi bölümlerinde okuyan Serezli, 1954'de İstanbul Üniversitesi Gençlik Tiyatrosu'nda amatör olarak oyunculuğa atıldı.

1971'de Çevre Tiyatrosu adı ile kendi tiyatrosunu kurdu. Usta oyunculuğunun yanı sıra, yönetmenlik de yaptı.

BU KLİPTE OYNAYAN BİRÇOK USTAYI KAYBETTİK

renesme bunu beğendi.
  2. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Allah rahmet eylesin.çok kıymetli bir aktördü

bir sanatçımız daha öldü.ALLAH rahmet eylesin :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Barış Akarsu(Alalh rahmet eylesin)

Barış Akarsu(Alalh rahmet eylesin)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bir daha

Bir daha

Aşk gözlerde başlar kalpde büyürmüş… Gözlerine baktığımdan beri yüreğimde bir titreme var. İçimi aydınlatan bişey var. Adını daha koyamadığım bir duygu bu. Ölmekle ölmemek arası ,Sevmekle sevecek olmak arası bir şey. Ben senden hiç ayrı kalmamıştım uzun zamandır. Ne şarkılar dindiriyor içimdeki sızıyı nede senle geçirdiğimiz günlerin hayali… Hayallerde bir yerde toz bulutu olup kayboluyor...
  3. Yeni Bir Sanatçımı geliyorr

Yeni Bir Sanatçımı geliyorr

ünlü popçu Rafet El Roman ile kamera karşısına geçen Yusuf Güney nereden nereye doğru gidiyor yıldızımı parlıyor...... KAMYON ŞOFÖRÜYDÜ! RAFET EL ROMAN’LA DÜET YAPTIĞI “AŞK-I VİRANE” ŞARKISIYLA SES GETİREN YUSUF GÜNEY, KAMYON ŞOFÖRLÜĞÜNDEN MÜZİSYENLİĞE UZANAN ÖYKÜSÜNÜ KELEBEK’E ANLATTI.. “Kebapçılık, baklavacılık ve kamyon şoförlüğü yaptım. Rafet’le tanışmam, hayatımın dönüm noktası...
  4. Rahmet Eyle Yaa Rab İlahisi

Rahmet Eyle Yaa Rab İlahisi

Yer yüzünde gök yüzünde İsmin yazar her neslede Şu kalbimin sesi bile Tıktık atar Allah diye AllahAllah AllahAllah Bize Rahmet eyle Yarab Kırlarda papatya gül var Arılar kokluyor ne var Petekler bal ile doldu İçinde bin bir şifa var AllahAllah AllahAllah Bize Rahmet eyle Yarab Gözlerim seni arıyor İçim durmadan kanıyor Bak kulun durmaz ağlıyor Sana kulluk etmek için AllahAllah AllahAllah Bize...
  5. Yeni bir Melek daha (:

Yeni bir Melek daha (:

Selammmm ben Sevda, Berlin'den katiliyorum, yasim 18 burayi tesadüfen buldum ve cok begendim, hemen de üye oldum umarim iyi vakitler geciririz (:

Sayfayı Paylaş