gebe
  1. sade_soda

sade_soda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bir saniyede hıçkırık nasıl kesilir? biliyormusunuz kızlar

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında sade_soda tarafından paylaşıldı.

hamilelikte hıçkırık gebelikte hickirik gebelikte hıçkırık hamilelikte hickirik hıçkırma Hıçkırık geçirme yönteminin bilimsel açıklaması parmağımızda bulunan çakra noktası denilen bu noktayı uyarmak. Refleks dersi alanlar varsa belki bu yöntemi öğrenmiş olabilirler. [​IMG]
    Bir saniyede vücut siniri uyararak hıçkırığınızı kesebilirsiniz. Aşağıda gördüğünüz resimde olduğu gibi iki elinizi hıçkırık anında sıkarsanız hıçkırığınız hemen kesilecek.

2. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sağol güzel bir paylaşım

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    962
    Ödül Puanları:
    113
    Ben denedim hiçte geçmedi :)

4. smalstorm34

smalstorm34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    resim nerede? göremedim de..

5. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    ben daha iyi yöntem söyliyeyim. denenmiştir. hıçkırık tuttuğu an en sevdiğiniz insanı düşünün o an geçiyor hep yaparım. kocamı çok seviyorum:asigim:

Bir saniyede hıçkırık nasıl kesilir? biliyormusunuz kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir saniyede hıçkırık nasıl kesilir?

Bir saniyede hıçkırık nasıl kesilir?

Hıçkırık sorunu yaşayanlar için size çok ilginç bir bilgi vericem bu konu işinize çok yaracak bir saniyede vücut siniri uyararak hıçkırığınızı kesebilirsiniz. Aşağıda gördüğünüz resimde olduğu gibi iki elinizi hıçkırık anında sıkarsanız hıçkırığınız hemen kesilecek. Denenmiştir.
  2. 1 saniyede hıçkırığınızı kesebilirsiniz

1 saniyede hıçkırığınızı kesebilirsiniz

hıçkırık, nedir, nasıl kesilir, kesme yolu, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz 1 saniyede hıçkırığınızı kesebilirsiniz Bir saniyede vücut siniri uyararak hıçkırığınızı kesebilirsiniz Aşağıda gördüğünüz resimde olduğu gibi iki elinizi hıçkırık anında sıkarsanız hıçkırığınız hemen kesilecek ...
  3. Hıçkırık nasıl geçer hıçkırık nedenleri

Hıçkırık nasıl geçer hıçkırık nedenleri

Hıçkırık nedenleri Hıçkırık nasıl geçer Hıçkırık tedavisi Bazen tuttumuydu bırakmıyor insanın yakasını bu hıçkırık. Nefesimi tutuyorum olmuyor, yok korkutulacakmışız bu yaşta da nası korkutulacak isek :) Sizin de bildiğiniz başka bir yok var ise lütfen bizlerle paylaşın ki bilelim. Hıçkırık göğüs boşluğu ile karın boşluğunu birbirinden ayıran diyafram kasının birden kasılması sonucunda ses...
  4. Kızlar Sütlü Çay Nasıl Yapılır biliyormusunuz

Kızlar Sütlü Çay Nasıl Yapılır biliyormusunuz

Sütlü Çay Nasıl Yapılır bu konuda bana kim yardım edebilir tarifini bilen var mı acaba aranızda yaa?
  5. Bebeğimin hıçkırığı nasıl geçer?

Bebeğimin hıçkırığı nasıl geçer?

bebeklerde hıçkırık nedenleri,bebeklerde hıçkırık nasıl geçer,bebeklerde hıçkırığa ne iyi gelir,bebeklerde hıçkırık hakkında bilgiler Çoğu çocuklar ilk aylarda hemen her emzirmeden sonra veya emzirme sırasında hıçkırmaya başlarlar. Hıçkırık, diyafram denen ve göğüsle karnı ayıran kasın hareketleriyle meydana gelir. Bu, çocuğa zarar vermediği gibi, hiç bir tedavi de istemez. Uzun...

Sayfayı Paylaş