gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Berna Sevemedim Karagözlüm Şarkısı 21 Temmuz gecesi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam millet 21 temmuz da Bir Şarkısın Sen Berna Sevemedim Karagözlüm Şarkısının sözlerini paylaşırsanız çok sevinir ve şimdiden tşk ederim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Berna Sevemedim Karagözlüm Şarkısı 21 Temmuz gecesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözü 21 Temmuz da ki o şarkı

Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözü 21 Temmuz da ki o şarkı

Selam arkadaşlar Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözü 21 Temmuz da söylediği o şarkının sözlerini bana yazar mısınız? Şimdiden Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözleri için çok tşk ederim.
  2. Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz şarkısı

Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz şarkısı

Selam melekler mümkünse Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz da söylediği bu şarkının sözlerini bu sayfadan paylaşır mısınız acaba
  3. Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Leylim Ley Şarkısı 21 Temmuz şarkısı

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Leylim Ley Şarkısı 21 Temmuz şarkısı

Merhaba hanımlar ben sizden Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Leylim Ley Şarkısı 21 Temmuz da ki söylediği leylim şarkı sözlerini rica ediyorum.
  4. Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz sözleri

Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz sözleri

Merhaba arkadaşlar ben sizden Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz da söylediği o şarkının sözlerini yazmanızı rica ediyorum.
  5. Bir Şarkısın Sen Berna Karagözoğlu'ndan Sevemedim Karagözlük Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Berna Karagözoğlu'ndan Sevemedim Karagözlük Şarkısının Sözleri

Sevemedim Karagözlüm Şarkı Sözleri Berna Sevemedim Karagözlüm Şarkısı Bir Şarkısın Sen programının bu hafta ki bölümünde Berna Karagözoğlu 'nun seslendirdiği Sevemedim Karagözlüm Şarkı Sözleri ile karşınızdayız melekler :) Sevemedim karagözlüm Seni doyunca Hep kıskandım seni elden Yıllar boyunca Kuşlar gibi ikimiz bir Yuva kuralım Ayırmasın mevlam bizi Ömür boyunca Aramıza kimse Gelip...

Sayfayı Paylaş