gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözü 21 Temmuz da ki o şarkı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözü 21 Temmuz da söylediği o şarkının sözlerini bana yazar mısınız? Şimdiden Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözleri için çok tşk ederim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözü 21 Temmuz da ki o şarkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen Dilan Yanarım Şarkı Sözü 14 Temmuz da ki sözleri istiyorum

Bir Şarkısın Sen Dilan Yanarım Şarkı Sözü 14 Temmuz da ki sözleri istiyorum

Bir Şarkısın Sen programında Dilanın söylediği Yanarım Şarkı Sözünü biln varsa aranızda lütfen Bir Şarkısın Sen Dilan Yanarım Şarkı Sözlerini yazsın bana
  2. Bir Şarkısın Sen Berna Sevemedim Karagözlüm Şarkısı 21 Temmuz gecesi

Bir Şarkısın Sen Berna Sevemedim Karagözlüm Şarkısı 21 Temmuz gecesi

selam millet 21 temmuz da Bir Şarkısın Sen Berna Sevemedim Karagözlüm Şarkısının sözlerini paylaşırsanız çok sevinir ve şimdiden tşk ederim.
  3. Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz sözleri

Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz sözleri

Merhaba arkadaşlar ben sizden Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz da söylediği o şarkının sözlerini yazmanızı rica ediyorum.
  4. Bir Şarkısın Sen Berna Karagözoğlu'ndan Tiridine Bandım Türküsü Sözleri

Bir Şarkısın Sen Berna Karagözoğlu'ndan Tiridine Bandım Türküsü Sözleri

Tiridine Bandım Türküsü Sözleri Berna Tiridine Bandım Sözleri Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Kahverengi Gözlerin şarkısının ardından şimdi de Berna Karagözoğlu 'nun seslendirdiği Tiridine Bandım Türküsü Sözleri ile karşınızdayız :) Of oooof (Hey Heeey) Sabahleyin erken çifte giderken amman amman Öküzüm torbadan düşmüş gördün mü amanini yandım Amanini amanini amanini yandım...
  5. Bir Şarkısın Sen Dilan Masum Değiliz Şarkı Sözü 4 Ağustos da ki şarkı sözü

Bir Şarkısın Sen Dilan Masum Değiliz Şarkı Sözü 4 Ağustos da ki şarkı sözü

merhaba arkadaşlar mümkünse bana Bir Şarkısın Sen Dilan Masum Değiliz Şarkı Sözü 4 Ağustos da söylediği o şarkının sözlerini yazar mısınız

Sayfayı Paylaş