gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Canan Arlı'dan Başında ki Yazmayı Sarıya mı Boyattın Türküsü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Başındaki Yazmayı Sarıya mı Boyattın Türküsü Başındaki Yazmayı Sarıya mı Boyattın Sözleri

Sevilen yarışma programında Canan Arlı 'nın seslendirdiği Başındaki Yazmayı Sarıya mı Boyattın Türküsü sizlerini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Başındaki Yazmayı Da
    Sarıya Mı Boyadın
    Neden Sararıp Soldun Da
    Sevdaya Mı Uğradın

Tokattan Mı Geliyon Da
    Yar Sen Almuslu Musun

Ben Sana Varacağım Da
    Söyle Namuslu Musun

İçliğimin Yakası Da
    Sıra Sıra Nakış Yar
    Gurban Olam Boyuna Da
    O Ne Biçim Bakış Yar

Yola Yolladım Seni De
    Yollar Yollasın Seni
    Hızır Elinden Tutsun Da
    Bana Yollasın Seni

Bir Şarkısın Sen Canan Arlı'dan Başında ki Yazmayı Sarıya mı Boyattın Türküsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Kimdir biyografisini istiyorum

Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Kimdir biyografisini istiyorum

Merhaba arkadaşlar dün izlediğimiz Bir Şarkısın Sen yarışmasında ki canan hakkında merak ettiğim konular var ve sizden de Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Kimdir diye biyografi bilgilerini rica ediyorum.
  2. Bir Şarkısın Sen Yarışmasından Canan Arlı İle İlgili Bilgiler

Bir Şarkısın Sen Yarışmasından Canan Arlı İle İlgili Bilgiler

Bir Şarkısın Sen Canan Kimdir Kısaca Bir Şarkısın Sen Canan kaç yaşında Sevgili melekler, yeni başlayan yarışma programı Bir Şarkısın Sen yarışmacılarından Soner Kip 'i az önce ki konumuzda tanıtmıştık. Şimdi ise Bir Şarkısın Sen Canan Kimdir Kısaca sizlerle paylaşacağız ..:) Bir Şarkısın Sen programının 2012 sezonu yıldızlarından biri de Canan. Canan 13 yaşında. Aslen Tokatlı olan...
  3. Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Başındaki Yazmayı Sarıya mı Boyattın 21 Temmuz şarkısı

Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Başındaki Yazmayı Sarıya mı Boyattın 21 Temmuz şarkısı

merhaba Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Başındaki Yazmayı Sarıya mı Boyattın 21 Temmuz da söylediği o şarkının sözlerini benimle paylaşır mısınız lütfen.
  4. Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç'tan Mihriban Türküsü Sözleri

Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç'tan Mihriban Türküsü Sözleri

Mihriban Şarkısı Sözleri İsmail Kılıç Mihriban Şarkısı Sözleri Daha önce Saçımın Akına Bakma türküsünün ardında bu hafta Bir şarkısın Sen yarışmasında İsmail Kılıç'ın seslendirdiği Mihriban şarkısı sözleri şöyle melekler :) Sari saçlarini deli gönlüme Baglamislar çözülmüyor Mihriban Ayriliktan zor belleme ölümü Görmeyince sezilmiyor Mihriban Yar deyince kalem elden düsüyor Gözlerim...
  5. Bir Şarkısın Sen Berna Karagözoğlu'ndan Tiridine Bandım Türküsü Sözleri

Bir Şarkısın Sen Berna Karagözoğlu'ndan Tiridine Bandım Türküsü Sözleri

Tiridine Bandım Türküsü Sözleri Berna Tiridine Bandım Sözleri Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Kahverengi Gözlerin şarkısının ardından şimdi de Berna Karagözoğlu 'nun seslendirdiği Tiridine Bandım Türküsü Sözleri ile karşınızdayız :) Of oooof (Hey Heeey) Sabahleyin erken çifte giderken amman amman Öküzüm torbadan düşmüş gördün mü amanini yandım Amanini amanini amanini yandım...

Sayfayı Paylaş