gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Dilan Masum Değiliz Şarkı Sözü 4 Ağustos da ki şarkı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar mümkünse bana Bir Şarkısın Sen Dilan Masum Değiliz Şarkı Sözü 4 Ağustos da söylediği o şarkının sözlerini yazar mısınız

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Dilan Masum Değiliz Şarkı Sözleri

Kan ter içinde uykularından uyanıyorsan eğer
    Her gece
    Yalnızlık sevgili gibi boylu boyunca uzanıyorsa
    Koynuna
    Olur olmaz yere ıslanıyorsa kirpiklerin artık
    Herşeye

Anneni daha sık anımsıyorsan hatta anlıyorsan
    Kalbini bir mektup gibi buruşturulup fırlatılmış
    Kendini kimsesiz ve erken unutulmuş hissediyorsan

İçindeki çocuğa sarıl, sana insanı anlatır
    Eller günahkar
    Diller günahkar
    Bir çağ yangını bu bütün
    Dünya günahkar
    Masum değiliz hiç birimiz

Sezen Aksu

Bir Şarkısın Sen Dilan Masum Değiliz Şarkı Sözü 4 Ağustos da ki şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya Şarkısı 30 Haziran sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya Şarkısı 30 Haziran sözleri

Merhaba arkadaşlar benim sizden bir konuda ricam olacak acaba mümkünse bana 30 Haziranda ki Bir Şarkısın Sen yarışmasında Dilan'ın söylediği Rüya Şarkısının sözlerini yazar mısınız?
  2. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Seslendirdiği Rüya Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Seslendirdiği Rüya Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Berna Anadan Ayrı şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü ile karşınızdayız :) Değmeyin feryadıma, Figanıma değmeyin Eğer sevda bu demekse Ben vazgeçtim Beni sevmeyin Garipliğim kader değil...
  3. Bir Şarkısın Sen Dilan Yanarım Şarkı Sözü 14 Temmuz da ki sözleri istiyorum

Bir Şarkısın Sen Dilan Yanarım Şarkı Sözü 14 Temmuz da ki sözleri istiyorum

Bir Şarkısın Sen programında Dilanın söylediği Yanarım Şarkı Sözünü biln varsa aranızda lütfen Bir Şarkısın Sen Dilan Yanarım Şarkı Sözlerini yazsın bana
  4. Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözü 21 Temmuz da ki o şarkı

Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözü 21 Temmuz da ki o şarkı

Selam arkadaşlar Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözü 21 Temmuz da söylediği o şarkının sözlerini bana yazar mısınız? Şimdiden Bir Şarkısın Sen Berna Tiridine Bandım Şarkı Sözleri için çok tşk ederim.
  5. Bir Şarkısın Sen Dilan Köse'den Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan Köse'den Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısının Sözleri

Dilan Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri Sevgili melekler, bu hafta Bir Şarkısın Sen yarışma programında yıllar önce tvde yayınlanan Süper Baba dizisinin müziği olan Bana Bir Masal Anlat Baba adlı şarkıyı yarışmacılardan Dilan Köse seslendirdi. İşte Dilan Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri ...:) Bana bir masal anlat baba İçinde denizler...

Sayfayı Paylaş