gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç'tan Mihriban Türküsü Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Mihriban Şarkısı Sözleri İsmail Kılıç Mihriban Şarkısı Sözleri

Daha önce Saçımın Akına Bakma türküsünün ardında bu hafta Bir şarkısın Sen yarışmasında İsmail Kılıç'ın seslendirdiği Mihriban şarkısı sözleri şöyle melekler :)

Sari saçlarini deli gönlüme
    Baglamislar çözülmüyor Mihriban
    Ayriliktan zor belleme ölümü
    Görmeyince sezilmiyor Mihriban

Yar deyince kalem elden düsüyor
    Gözlerim görmüyor aklim sasiyor
    Lambada titreyen alev üsüyor
    Ask kagida yazilmiyor Mihriban

Önce naz sonra söz ve sonra hile
    Sevilen seveni düsürür dile
    Seneler asirlar degisse bile
    Eski töre bozulmuyor Mihriban

Tabiplerde ilaç yoktur yarama
    Ask deyince ötesini arama
    Her nesnenin bir bitimi var ama
    Aska hudut çizilmiyor Mihriban

Bosa baglanmamis bülbül gülüne
    Kar koysam köz olur askin külüne
    Sastim kara bahtin tahammülüne
    Tasa çalsam ezilmiyor Mihriban

Tarife sigmiyor askin anlami
    Ancak çeken bilir bu derdi gami
    Bir kördügüm bastan sona tamami
    Çözemedim çözülmüyor Mihriban

Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç'tan Mihriban Türküsü Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç Saçımın Akına Bakma Sultanım Şarkısı 30 Haziran sözleri

Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç Saçımın Akına Bakma Sultanım Şarkısı 30 Haziran sözleri

Merhaba hanımlar bana aranızda bilen varsa ya da izleyen var ise 30 haziranda ki Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç Saçımın Akına Bakma Sultanım Şarkısı sözlerini yazar mısınız
  2. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında İsmail Kılıç'ın Seslendirdiği Saçımın Akına Bakma Şarkı

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında İsmail Kılıç'ın Seslendirdiği Saçımın Akına Bakma Şarkı

İsmail Kılıç 30 Haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç Saçımın Akına Bakma Sultanım şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Recep Tekin Evvelim Sen Oldun Ahirim Sensin şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç Saçımın Akına Bakma şarkı sözü ile karşınızdayız :) Saçımın akına bakma sultanım On...
  3. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Söylediği Yanarım Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Söylediği Yanarım Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan 14 Temmuz'da Söylediği Yanarım Şarkı Sözü Bir Şarkısın Sen Dilan Yanarım Şarkı Sözleri Sevgili melekler, daha önce ki programlardan birinde Rüya şarkısı ile ekranlara gelen Dilan'dan bu kez Bir Şarkısın Sen Dilan Yanarım Şarkı Sözleri ile karşınızdayız :) Ne olur aç kapıyı Yine tat yüreğim acıyı Yenildik mi biz maziye Aç kapıyı Darıldık kendimize Ucu yanmış...
  4. Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç Mihriban Şarkısı Sözleri 21 Temmuz şarkısı

Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç Mihriban Şarkısı Sözleri 21 Temmuz şarkısı

merhaba arkadaşlar ben sizden Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç Mihriban Şarkısı Sözleri 21 Temmuz da ki o şarkının sözlerini rica ediyorum şimdiden çok mersi
  5. Bir Şarkısın Sen Berna Karagözoğlu'ndan Tiridine Bandım Türküsü Sözleri

Bir Şarkısın Sen Berna Karagözoğlu'ndan Tiridine Bandım Türküsü Sözleri

Tiridine Bandım Türküsü Sözleri Berna Tiridine Bandım Sözleri Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Kahverengi Gözlerin şarkısının ardından şimdi de Berna Karagözoğlu 'nun seslendirdiği Tiridine Bandım Türküsü Sözleri ile karşınızdayız :) Of oooof (Hey Heeey) Sabahleyin erken çifte giderken amman amman Öküzüm torbadan düşmüş gördün mü amanini yandım Amanini amanini amanini yandım...

Sayfayı Paylaş