gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Leylim Ley Şarkısı 21 Temmuz şarkısı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar ben sizden Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Leylim Ley Şarkısı 21 Temmuz da ki söylediği leylim şarkı sözlerini rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Leylim Ley Şarkısı 21 Temmuz şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Saçlarından Bir Tel Aldım Şarkısı 30 Haziran sözler

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Saçlarından Bir Tel Aldım Şarkısı 30 Haziran sözler

Merhaba hanımlar aranızda Bir Şarkısın Sen yarışmasını izleyen var mı bilmiyorum ama orada mukaddesin söylediği bir şarkı vardı işte onu sizden istiyorum. Lütfen Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Saçlarından Bir Tel Aldım Şarkısı 30 Haziran da ki şarkı sözlerini yazın.
  2. Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz şarkısı

Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz şarkısı

Selam melekler mümkünse Bir Şarkısın Sen Dilan Gelen Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısı 21 Temmuz da söylediği bu şarkının sözlerini bu sayfadan paylaşır mısınız acaba
  3. Bir Şarkısın Sen Berna Sevemedim Karagözlüm Şarkısı 21 Temmuz gecesi

Bir Şarkısın Sen Berna Sevemedim Karagözlüm Şarkısı 21 Temmuz gecesi

selam millet 21 temmuz da Bir Şarkısın Sen Berna Sevemedim Karagözlüm Şarkısının sözlerini paylaşırsanız çok sevinir ve şimdiden tşk ederim.
  4. Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz sözleri

Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz sözleri

Merhaba arkadaşlar ben sizden Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz da söylediği o şarkının sözlerini yazmanızı rica ediyorum.
  5. Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci'den Leylim Ley Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci'den Leylim Ley Türküsünün Sözleri

Leylim Ley Şarkı Sözleri Mukaddes Leylim Ley Şarkısı Bir Şarkısın Sen yarışmasında bu hafta yarışmacılardan Mukaddes Bahçeci ünlü müzisyen Zülfü Livaneli 'nin en güzel parçalarından biri ni söyledi. İşte Leylim Ley şarkı sözleri.. :) Döndüm daldan kopan kuru yaprağa leylim ley Seher yeli dağıt beni kır beni, leylim ley Götür tozlarımı buradan uzağa, leylim ley Yarı çıplak ayağına sür...

Sayfayı Paylaş