gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci'den Leylim Ley Türküsünün Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Leylim Ley Şarkı Sözleri Mukaddes Leylim Ley Şarkısı

Bir Şarkısın Sen yarışmasında bu hafta yarışmacılardan Mukaddes Bahçeci ünlü müzisyen Zülfü Livaneli 'nin en güzel parçalarından biri ni söyledi. İşte Leylim Ley şarkı sözleri.. :)

Döndüm daldan kopan kuru yaprağa leylim ley
    Seher yeli dağıt beni kır beni, leylim ley
    Götür tozlarımı buradan uzağa, leylim ley
    Yarı çıplak ayağına sür beni, leylim ley,
    Leylim ley, leylim ley

Ayın şavkı vurur sazım üstüne, leylim ley
    Söz söyleyen yoktur sözüm üstüne, leylim ley
    Geley hilal kaşlım dizim üstüne, leylim ley

Ay bir yandan sen bir yandan sar beni. leylim ley,
    Leylim ley, leylim ley

Yedi yıldır uğramadım yurduma, leylim ley
    Dert ortağı aramadım derdime, leylim ley
    Geleceksen bir gün düşüp ardıma, leylim ley
    Kula değil yüreğine sor beni, leylim ley,
    Leylim ley, leylim ley

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci'den Leylim Ley Türküsünün Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mukaddes Saçlarından Bir Tel Aldım Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mukaddes Saçlarından Bir Tel Aldım Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Mukaddes 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Mukaddes Saçlarından Bir Tel Aldım şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Şebnem Keskin I Have Nothing şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Mukaddes Saçlarından Bir Tel Aldım şarkı sözü ile karşınızdayız :) Saçlarından bir tel aldım Haberin var mı yar yar Haberin...
  2. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mukaddes'in Söylediği Dostum Dostum Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mukaddes'in Söylediği Dostum Dostum Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Dostum Dostum Şarkı Sözleri Bir Şarkısın Sen Mukaddes Dostum Dostum Şarkısı 14 Temmuz Sevgili melekler, beğeniyle izlenen Bir şarkısın Sen yarışmasında Mukaddes Bahçeci izleyenlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Bu hafta yayınlanan bölümden Bir Şarkısın Sen Mukaddes Dostum Dostum Şarkı Sözleri sizlerle paylaşmak istiyoruz :) Bin Cefalar Etsen Almam Üstüme...
  3. Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Leylim Ley Şarkısı 21 Temmuz şarkısı

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Leylim Ley Şarkısı 21 Temmuz şarkısı

Merhaba hanımlar ben sizden Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Leylim Ley Şarkısı 21 Temmuz da ki söylediği leylim şarkı sözlerini rica ediyorum.
  4. Bir Şarkısın Sen Yusuf Köse'den Urfalıyam Ezelden Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yusuf Köse'den Urfalıyam Ezelden Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkı Sözleri Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz Sevgili melekler, Bir Şarkısın Sen yarışmasında bu hafta yarışmacılardan Yusuf Köse Urfalıyam Ezelden türküsünü seslendirdi. İşte Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkı Sözleri ...:) Urfalıyam ezelden Gönül geçmez güzelden Gölnümün gözü çıksın Sevmez idim ezelden...
  5. Bir Şarkısın Sen Mukaddes Sivasın Yollarına türkü sözlerini istiyorum

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Sivasın Yollarına türkü sözlerini istiyorum

selam arkadaşlar ben sizden Bir Şarkısın Sen Mukaddes Sivasın Yollarına türkü sözlerini yazmanızı istiyorum

Sayfayı Paylaş