gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Programı Ceren Şahiner'den Kara Gözlü Çingenem Şarkısı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bir Şarkısın Sen Ceren Kara Gözlü Çingenem kara gözlü çingenem şarkısı sözleri

Sevgili melekler, ilgiyle izlenen Bir Şarkısın Sen programı minik yarışmacılarıyla devam ediyor. Geçtiğimiz programda Tepecikli şarkısını seslendiren Ceren Şahiner'in bu hafta seslendirdiği Bir Şarkısın Sen Ceren Kara Gözlü Çingenem adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşacağız :)

Kara Gözlü Çingenem

Köşe başı meskidim yollarını bekledim
    Döneceksen dön artık benim şugar esmerim
    Köşe başı meskidim hergün seni bekledim
    Neredeysen gel artık benim şugar esmerim

Güzelim allaaaaaah
    Severim vallah billah

Kara gözlü çingenem aşık oldum ben sana
    Seni cok seviyorum inanmiyorsun bana

İki gemi yan yana haydaya bilirmisin
    Yarim benim sevdama dayana bilirmisin
    İki gemi yan yana haydaya bilirmisin
    Yarim benim sevdama dayana bilirmisin

Güzelim allaaaaaaah
    Severim vallah billah

Seni cok seviyorum inanmıyorsun bana

Allaaaaaaaaaaah
    Aman bir recalim var
    Oturdum göbek başına
    Sürmeler çektim kaşıma
    Abe bizi cekemeyenler
    Çatlasın patlasın allah aşkına

Mandallari saklamam kaybolursa aramam
    Ben bir roman kızıyım gacolara yaramam
    Mandallari saklamam kaybolursa aramam
    Ben bir roman kızıyım barolara yaramam

Güzelim Allaaaaah
    Severim vallah billah

Bir Şarkısın Sen Programı Ceren Şahiner'den Kara Gözlü Çingenem Şarkısı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 30 Haziran Bir Şarkısın Sen Berna Kahverengi Gözlerin şarkısı sözleri

30 Haziran Bir Şarkısın Sen Berna Kahverengi Gözlerin şarkısı sözleri

Hepinize keyfi ve neşesi bol olan bir pazar günü diliyor ve sizden 30 Haziran Bir Şarkısın Sen Berna Kahverengi Gözlerin şarkısı sözlerini biliyorsanız bana da yazmanız için rica ediyorum:)
  2. Bir Şarkısın Sen Ceren Şahiner Tepecikli Şarkısı 30 Haziran sözleri

Bir Şarkısın Sen Ceren Şahiner Tepecikli Şarkısı 30 Haziran sözleri

Kızlar merhaba ve mutlu bir pazar günü geçirmenizi diliyorum sizden de bir rica da bulunmak istiyorum bana mümkünse Bir Şarkısın Sen Ceren Şahiner Tepecikli Şarkısı 30 Haziran da ki o şarkının sözlerini yazar mısınız
  3. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Ceren Şahiner'in Söylediği Tepecikli Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Ceren Şahiner'in Söylediği Tepecikli Şarkısının Sözleri

Ceren Şahiner 30 Haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Bir Şarkısın Sen Ceren Şahiner Tepecikli şarkı sözü Sevgili melekler, az önce sizlerle paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Soner Kip'in Söylediği Şarkı sözlerinin ardından bu konumuzda da Bir Şarkısın Sen Ceren Şahiner Tepecikli şarkı sözü ile karşınızdayız :) bir gülüşün var bu bana yeter bir bakışın var dünyaya bedel...
  4. Bir Şarkısın Sen Ceren Şahiner Kara Gözlü Çingenem Şarkısı 14 Temmuz sözleri

Bir Şarkısın Sen Ceren Şahiner Kara Gözlü Çingenem Şarkısı 14 Temmuz sözleri

Selam arkadaşlar dün akşam Bir Şarkısın Sen Ceren Şahiner Kara Gözlü Çingenem Şarkısını dinleyeniniz var ise acil olarak Bir Şarkısın Sen Ceren Şahiner Kara Gözlü Çingenem Şarkı sözlerini yazar mısınız
  5. Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz sözleri

Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz sözleri

Merhaba arkadaşlar ben sizden Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz da söylediği o şarkının sözlerini yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş