gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Recep Tekin Evvelim Sen Oldun Ahirim Sensin Şarkısı 30 Haziran sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam millet acaba aranızda 30 haziran Bir Şarkısın Sen Recep Tekin Evvelim Sen Oldun Ahirim Sensin Şarkısının sözlerini bilen var mı varsa lütfen bana da yazsın o şarkının sözlerini.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Recep Tekin Evvelim Sen Oldun Ahirim Sensin Şarkısı 30 Haziran sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evvelim sen oldun, ahirim sensin

Evvelim sen oldun, ahirim sensin

yer gök aşk ahirim sensin ahirim sensin hikayesi evvelim sen oldun hikayesi Kanadı kırık kuş merhamet ister/ ahh senin yüzünden kana batacak… Dilimin tozlanmış raflarından çekip çıkarıverdim bu dizeyi; sabahtan beri kutlu bir vird gibi tekrar ediyorum dünyanın yüzüne karşı. Kana batmadan cana kavuşmazmış insan anladım, kanadı kırık kuşun merhamet dilediği kapının o yüce efendisinin izniyle…...
  2. Bir Şarkısın Sen Mehmet Daş Bebeğim Şarkısı 30 Haziran sözleri

Bir Şarkısın Sen Mehmet Daş Bebeğim Şarkısı 30 Haziran sözleri

30 haziran yani dün akşam Bir Şarkısın Sen yarışmasını izleyen var mı acaba aranızda eğer ki izleyen var ise bana Bir Şarkısın Sen Mehmet Daş Bebeğim Şarkısı sözlerini yazın lütfen.
  3. 30 Haziran Bir Şarkısın Sen Berna Kahverengi Gözlerin şarkısı sözleri

30 Haziran Bir Şarkısın Sen Berna Kahverengi Gözlerin şarkısı sözleri

Hepinize keyfi ve neşesi bol olan bir pazar günü diliyor ve sizden 30 Haziran Bir Şarkısın Sen Berna Kahverengi Gözlerin şarkısı sözlerini biliyorsanız bana da yazmanız için rica ediyorum:)
  4. Bir Şarkısın Sen Soner Kıp Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam Şarkısı 30 Haziran sözleri

Bir Şarkısın Sen Soner Kıp Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam Şarkısı 30 Haziran sözleri

Arkadaşlar 30 haziran da Bir Şarkısın Sen yarışmasını izleyenleriniz oldu mu? Eğer izlediyseniz bana Bir Şarkısın Sen Soner Kıp Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam Şarkısı sözlerini yazar mısınız
  5. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Recep Tekin'in Seslendirdiği Evvelim Sen Oldun Şarkısı

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Recep Tekin'in Seslendirdiği Evvelim Sen Oldun Şarkısı

Recep Tekin 30 Haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Bir Şarkısın Sen Recep Tekin Evvelim Sen Oldun Ahirim Sensin şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Mukaddes Saçlarından Bir Tel Aldım şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Recep Tekin Evvelim Sen Oldun Ahirim Sen şarkı sözü ile karşınızdayız :) Cahildim dünyanın rengine...

Sayfayı Paylaş