gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Tahir Kırmızı Gül Demet Demet Şarkısı 21 Temmuz sözleri istiyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar 21 temmuz Bir Şarkısın Sen Tahir Kırmızı Gül Demet Demet Şarkısının sözlerini ezbere bilen varsa bana Bir Şarkısın Sen Tahir Kırmızı Gül Demet Demet Şarkısı sözlerini yazar mısınız acaba

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Tahir Kırmızı Gül Demet Demet Şarkısı 21 Temmuz sözleri istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırmızı Gül Demet Demet

Kırmızı Gül Demet Demet

Kırmızı gül demet demet, Sevda değil bir alamet, Balam nenni, yavrum nenni Gitti gelmez ol muhannet Şol revanda balam kaldı, Yavrum kaldı, balam nenni... Nenni ya! Nenni ki nenni!. Yavrum nenni! Bir demet kırmızı gülle gelen nenni!. Nasıl oluyor derseniz, türkünün dilini açmak gerek... Varıp sormak gerek türküye : ''Ey türkü nedir bu demet demet kırmızı gül ve de nenni!....
  2. Bir Şarkısın Sen Berna Sevemedim Karagözlüm Şarkısı 21 Temmuz gecesi

Bir Şarkısın Sen Berna Sevemedim Karagözlüm Şarkısı 21 Temmuz gecesi

selam millet 21 temmuz da Bir Şarkısın Sen Berna Sevemedim Karagözlüm Şarkısının sözlerini paylaşırsanız çok sevinir ve şimdiden tşk ederim.
  3. Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç Mihriban Şarkısı Sözleri 21 Temmuz şarkısı

Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç Mihriban Şarkısı Sözleri 21 Temmuz şarkısı

merhaba arkadaşlar ben sizden Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç Mihriban Şarkısı Sözleri 21 Temmuz da ki o şarkının sözlerini rica ediyorum şimdiden çok mersi
  4. Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz sözleri

Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz sözleri

Merhaba arkadaşlar ben sizden Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz da söylediği o şarkının sözlerini yazmanızı rica ediyorum.
  5. Bir Şarkısın Sen Tahir'den Kırmızı Gül Demet Demet Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Tahir'den Kırmızı Gül Demet Demet Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Tahir Kırmızı Gül Demet Demet Türkü Sözü 21 Temmuz Bir Şarkısın Sen Tahir Kırmızı Gül Demet Demet Sözleri 21 Temmuz Bir Şarkısın Sen yarışmacılarından Tahir Türkoğlu 'nun seslendirdiği Bir Şarkısın Sen Tahir Kırmızı Gül Demet Demet Sözleri ile karşınızdayız melekler :) Kırmızı Gül Demet Demet Kırmızı gül demet demet Sevda değil bir alamet Gitti gelmez o muhannet Şol...

Sayfayı Paylaş