gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Canan Arlı'nın Seslendirdiği Hey Onbeşli Şarksının Sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Canan Arlı 30 Haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Hey Onbeşli şarkı sözü

Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Mehmet Daş'ın söylediği Bebeğim şarkı sözleri ardından şimdi de Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Hey Onbeşli şarkı sözü ile karşınızdayız melekler :)

Hey on beşli on beşli
    Tokat yolları taşlı
    Onbeşliler geliyor
    Kızların gözü yaşlı

Aslan yarim kız senin adın hediye
    Ben dolandım sen de dolan gel beriye
    Fistan aldım endazesi on yediye

Giderim ilinizden
    Kurtulam dilinizden
    Yeşil bas ördek olsam
    Su içmem gölünüzden

Aslan yarim kız senin adin hediye

Gidiyom gidemiyom
    Sevdim terk edemiyom
    Sevdigim pek gönüllü
    Gönlünü edemiyom

Aslan yarim kız senin adin hediye

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Canan Arlı'nın Seslendirdiği Hey Onbeşli Şarksının Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Hey Onbeşli Şarkısı 30 Haziran sözleri

Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Hey Onbeşli Şarkısı 30 Haziran sözleri

Merhaba arkadaşlar sizden mümkünse ve izleyen var ise Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Hey Onbeşli Şarkısı 30 Haziran da ki o şarkının sözlerini yazmanızı rica ediyorum.
  2. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mehmet Daş'ın Seslendirdiği Bebeğim Şarkı Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mehmet Daş'ın Seslendirdiği Bebeğim Şarkı Sözleri

Mehmet Daş 30 Haziranda söylediği şarkı Bir şarkısın sen Bir Şarkısın Sen Mehmet Daş Bebeğim şarkı sözü Sevgili melekler, bir misafirimizin sorusu üzerine paylaştığımız Bir şarkısın Sen Ceren Şahiner Tepecikli şarkı sözü ardından bu konumuzda da Bir Şarkısın Sen Mehmet Daş Bebeğim şarkı sözü ile karşınızdayız :) Seni ben çok sevdim delicesine Seni ben çok sevdim ölürcesine Seni ben çok...
  3. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Seray Vural'ın Seslendirdiği Beggin Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Seray Vural'ın Seslendirdiği Beggin Şarkısının Sözleri

Seray Vural 30 haziranda söylediği şarkı Bir şarkısın sen Bir Şarkısın Sen Seray Vural Beggin şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Hey Onbeşli şarkısının sözleri konusunun ardından şimdi de Bir Şarkısın Sen Seray Vural Beggin şarkı sözü ile karşınızdayız :) Oooooh Put your loving hand out, baby I'm beggin Beggin, beggin you Put your loving hand...
  4. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Berna'nın Seslendirdiği Anadan Ayrı Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Berna'nın Seslendirdiği Anadan Ayrı Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Berna Anadan Ayrı şarkı sözü bir şarkısın sen berna anadan ayrı şarkısının sözleri Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç Saçımın Akına Bakma şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Berna Anadan Ayrı şarkı sözü ile karşınızdayız :) yazık bomboş geldi geçti en güzel yıllar sararken kırıldı aşka doymayan kollar benim...
  5. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Seslendirdiği Rüya Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Seslendirdiği Rüya Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Berna Anadan Ayrı şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü ile karşınızdayız :) Değmeyin feryadıma, Figanıma değmeyin Eğer sevda bu demekse Ben vazgeçtim Beni sevmeyin Garipliğim kader değil...

Sayfayı Paylaş