gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Söylediği Yanarım Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bir Şarkısın Sen Dilan 14 Temmuz'da Söylediği Yanarım Şarkı Sözü Bir Şarkısın Sen Dilan Yanarım Şarkı Sözleri

Sevgili melekler, daha önce ki programlardan birinde Rüya şarkısı ile ekranlara gelen Dilan'dan bu kez Bir Şarkısın Sen Dilan Yanarım Şarkı Sözleri ile karşınızdayız :)

Ne olur aç kapıyı
    Yine tat yüreğim acıyı
    Yenildik mi biz maziye
    Aç kapıyı

Darıldık kendimize
    Ucu yanmış resmimize
    Kaybolan ümidimize
    Gençliğimize

Yanarım yanarım, gün geçer yanarım

Ah gecelerin hesabını kimlere sorarım
    Yanarım yanarım ne yapsam yanarım
    Ah gecelerin hesabını kimlere sorarım

Ne olur aç kapıyı
    Yine tat yüreğim acıyı
    Yenildik mi biz maziye
    Aç kapıyı

Gecelere sor beni
    Gün dediğin nerden bilir ki halimi?
    Yalnızlığa sor beni
    Yalan aşklar anlatamaz ki halimi

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Söylediği Yanarım Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Ali Taşçı'nın Söylediği Annem Şarkı Sözü

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Ali Taşçı'nın Söylediği Annem Şarkı Sözü

Ali Taşçı 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Bir Şarkısın Sen Ali Taşçı Annem şarkı sözü İlk bölümüyle geçen sezon gibi hayli ilgi gören Bir Şarkısın Sen proramı yarışmacılarından Bir Şarkısın Sen Ali Taşçı Annem şarkı sözü ile karşınızdayız melekler :) Rastlarsan gözleri yaşlı yavruna Suçuna bağışla sarıl boynuna Biz bize yaşarken geldik oyuna Eller kadir kıymet bilmiyor annem...
  2. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Berna'nın Söylediği Kahverengi Gözlerin Şarkı Sözü

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Berna'nın Söylediği Kahverengi Gözlerin Şarkı Sözü

Bir Şarkısın Sen Berna'nın 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Berna Kahverengi Gözlerin şarkı sözü Az önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen yarışmacılarından Ali Taşçı'nın seslendirdiği Annem şarksının sözlerinin ardından şimdi de Bir Şarkısın Sen Berna'nın 30 Haziranda söylediği şarkı Kahverengi Gözlerin sözleri ile karşınızdayız melekler :) Bir Şarkısın Sen'in bu akşamki...
  3. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Ceren Şahiner'in Söylediği Tepecikli Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Ceren Şahiner'in Söylediği Tepecikli Şarkısının Sözleri

Ceren Şahiner 30 Haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Bir Şarkısın Sen Ceren Şahiner Tepecikli şarkı sözü Sevgili melekler, az önce sizlerle paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Soner Kip'in Söylediği Şarkı sözlerinin ardından bu konumuzda da Bir Şarkısın Sen Ceren Şahiner Tepecikli şarkı sözü ile karşınızdayız :) bir gülüşün var bu bana yeter bir bakışın var dünyaya bedel...
  4. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Seslendirdiği Rüya Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Seslendirdiği Rüya Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Berna Anadan Ayrı şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü ile karşınızdayız :) Değmeyin feryadıma, Figanıma değmeyin Eğer sevda bu demekse Ben vazgeçtim Beni sevmeyin Garipliğim kader değil...
  5. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Ceren'in Söylediği Haberi Olsun Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Ceren'in Söylediği Haberi Olsun Sözleri

Ceren Şahiner 1 Eylülde Söylediği Şarkı Bir Şarkısın Sen Bir Şarkısın Sen Ceren Şahiner Haberi Olsun Şarkı Sözü Hayatı hakkında daha önce kısaca bilgiler verdiğimiz Bir Şarkısın Sen Ceren Şahiner Haberi Olsun Şarkı Sözü şöyle melekler... Ben o yari esasında çok severim Beni yanlış anlamasın, yüreğimi dağlamasın Kalbime girsin, gönlüm olsun Haberi olsun Ben o yare canımı, ömrümü,...

Sayfayı Paylaş