gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında İsmail Kılıç'ın Seslendirdiği Saçımın Akına Bakma Şarkı

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

İsmail Kılıç 30 Haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç Saçımın Akına Bakma Sultanım şarkı sözü

Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Recep Tekin Evvelim Sen Oldun Ahirim Sensin şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç Saçımın Akına Bakma şarkı sözü ile karşınızdayız :)

Saçımın akına bakma sultanım
    On sekiz yaşına girmiş gibiyim
    Belki senden üç beş yaşlıyım amma
    Zincire vurulmuş aslan gibiyim

Sen küçüksün sevda nedir bilmezsin
    Şimartmışlar seni cano hatır kırarsın gönül kırarsın
    Seni sevdim desem yar yar belki kızarsın
    Ondandır karşında dilsiz gibiyim

Seni sevdim desem cano cano belki kızarsın
    Ondandır karşında dilsiz gibiyim

Doğan ayım dönmem ölüm olsa da
    Güzel olur gönül kimi severse kimi severse
    Cümle alem bana yar yar karşı koysa da
    Acaba ben senden vazgeçer miyim?

Cümle alem bana cano cano karşı koysa da
    Acaba ben senden vazgeçer miyim?

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında İsmail Kılıç'ın Seslendirdiği Saçımın Akına Bakma Şarkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç Saçımın Akına Bakma Sultanım Şarkısı 30 Haziran sözleri

Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç Saçımın Akına Bakma Sultanım Şarkısı 30 Haziran sözleri

Merhaba hanımlar bana aranızda bilen varsa ya da izleyen var ise 30 haziranda ki Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç Saçımın Akına Bakma Sultanım Şarkısı sözlerini yazar mısınız
  2. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mehmet Daş'ın Seslendirdiği Bebeğim Şarkı Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mehmet Daş'ın Seslendirdiği Bebeğim Şarkı Sözleri

Mehmet Daş 30 Haziranda söylediği şarkı Bir şarkısın sen Bir Şarkısın Sen Mehmet Daş Bebeğim şarkı sözü Sevgili melekler, bir misafirimizin sorusu üzerine paylaştığımız Bir şarkısın Sen Ceren Şahiner Tepecikli şarkı sözü ardından bu konumuzda da Bir Şarkısın Sen Mehmet Daş Bebeğim şarkı sözü ile karşınızdayız :) Seni ben çok sevdim delicesine Seni ben çok sevdim ölürcesine Seni ben çok...
  3. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Seray Vural'ın Seslendirdiği Beggin Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Seray Vural'ın Seslendirdiği Beggin Şarkısının Sözleri

Seray Vural 30 haziranda söylediği şarkı Bir şarkısın sen Bir Şarkısın Sen Seray Vural Beggin şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Hey Onbeşli şarkısının sözleri konusunun ardından şimdi de Bir Şarkısın Sen Seray Vural Beggin şarkı sözü ile karşınızdayız :) Oooooh Put your loving hand out, baby I'm beggin Beggin, beggin you Put your loving hand...
  4. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Seslendirdiği Rüya Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Seslendirdiği Rüya Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Berna Anadan Ayrı şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü ile karşınızdayız :) Değmeyin feryadıma, Figanıma değmeyin Eğer sevda bu demekse Ben vazgeçtim Beni sevmeyin Garipliğim kader değil...
  5. Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç'tan Mihriban Türküsü Sözleri

Bir Şarkısın Sen İsmail Kılıç'tan Mihriban Türküsü Sözleri

Mihriban Şarkısı Sözleri İsmail Kılıç Mihriban Şarkısı Sözleri Daha önce Saçımın Akına Bakma türküsünün ardında bu hafta Bir şarkısın Sen yarışmasında İsmail Kılıç'ın seslendirdiği Mihriban şarkısı sözleri şöyle melekler :) Sari saçlarini deli gönlüme Baglamislar çözülmüyor Mihriban Ayriliktan zor belleme ölümü Görmeyince sezilmiyor Mihriban Yar deyince kalem elden düsüyor Gözlerim...

Sayfayı Paylaş