gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mukaddes Saçlarından Bir Tel Aldım Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bir Şarkısın Sen Mukaddes 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Mukaddes Saçlarından Bir Tel Aldım şarkı sözü

Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Şebnem Keskin I Have Nothing şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Mukaddes Saçlarından Bir Tel Aldım şarkı sözü ile karşınızdayız :)

Saçlarından bir tel aldım
    Haberin var mı yar yar
    Haberin var mı?
    Ben gönlümü sana verdim
    Haberin var mı yar yar
    Haberin var mı?
    Gözden uzak dilden ırak
    Ben seni sevmişim eyvah
    Haberin var mı yar yar
    Haberin var mı yar yar
    Haberin var mı?
    Gözler kalbin aynasıdır
    Yalan söyler mi yar yar
    Yalan söyler mi
    Aldatan gözleri gördüm
    O da sende mi yar yar
    O da sende mi
    Son hatıran kaldı bende
    Onu da alsana yar yar
    Onu da alsana

Yaptığınla mutlu musun?
    Söylesen bana yar yar
    Söylesen bana

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mukaddes Saçlarından Bir Tel Aldım Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Saçlarından Bir Tel Aldım Şarkısı 30 Haziran sözler

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Saçlarından Bir Tel Aldım Şarkısı 30 Haziran sözler

Merhaba hanımlar aranızda Bir Şarkısın Sen yarışmasını izleyen var mı bilmiyorum ama orada mukaddesin söylediği bir şarkı vardı işte onu sizden istiyorum. Lütfen Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci Saçlarından Bir Tel Aldım Şarkısı 30 Haziran da ki şarkı sözlerini yazın.
  2. Bir Şarkısın Sen Yarışmasından Mukaddes Bahçeci Kimdir ?

Bir Şarkısın Sen Yarışmasından Mukaddes Bahçeci Kimdir ?

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Kimdir Kısaca Bir Şarkısın Sen Mukaddes kaç yaşında Sevgili melekler, geçen seszonda hayli ilgi gören ve ekranlara tekrar merhaba diyen Bir Şarkısın Sen yarışmasında ki yarışimacılardan Ceren Şahiner 'i daha önce sizlere tanıtmıştık. Şimdi de Bir Şarkısın Sen Mukaddes Kimdir Kısaca anlatmaya çalışacağız.. :) Bir Şarkısın Sen programının küçük yıldızlarından biri...
  3. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Seray Vural'ın Seslendirdiği Beggin Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Seray Vural'ın Seslendirdiği Beggin Şarkısının Sözleri

Seray Vural 30 haziranda söylediği şarkı Bir şarkısın sen Bir Şarkısın Sen Seray Vural Beggin şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Canan Arlı Hey Onbeşli şarkısının sözleri konusunun ardından şimdi de Bir Şarkısın Sen Seray Vural Beggin şarkı sözü ile karşınızdayız :) Oooooh Put your loving hand out, baby I'm beggin Beggin, beggin you Put your loving hand...
  4. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Seslendirdiği Rüya Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Seslendirdiği Rüya Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Berna Anadan Ayrı şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü ile karşınızdayız :) Değmeyin feryadıma, Figanıma değmeyin Eğer sevda bu demekse Ben vazgeçtim Beni sevmeyin Garipliğim kader değil...
  5. Bir Şarkısın Sen yarışmasından Mukaddes Bahçeci'nin Fotoğrafları

Bir Şarkısın Sen yarışmasından Mukaddes Bahçeci'nin Fotoğrafları

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Resimleri Mukaddes Bahçeci Resimleri Sevgili melekleri, yaz sezonunun gelmesiyle birlikte ekranlara merhaba diyen Bir Şarkısın Sen programı ilgiyle izleniyor. Bu sezonun yarışmacılarından Mukaddes Bahçeci hakkında sizlere bilgiler vermiştik daha önce. Bu konumuzda ise Mukaddes Bahçeci resimleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.. :)

Sayfayı Paylaş