gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Yarışmasından Soner Kimdir ?

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bir Şarkısın Sen Soner Kimdir kısaca Bir Şarkısın Sen Soner kaç yaşında

Sevgili melekler, Bir Şarkısın Sen programı ilk bölümüyle yine çok ilgi çekti ve ses getirdi. Birbirinden güzel sesli miniklerin yarıştığı Bir Şarkısın Sen Soner Kimdir kısaca sizlerle paylaşacağız :)

Soner, Bir Şarkısın Sen yarışmasının 2012 sezonunda bulunan yarışmacılardan biri.

Soner 15 yaşında. Programa Tekirdağ Malkara'dan katılıyor. 10 çocuklu bir ailenin en küçük çocuğu.
    Babası bir kaza sonucu çalışamayacak durumda olduğundan okulu bırakmak zorunda kalmış. Çay bahçesinde garsonluk yapmaya başlamış ve çalıştığı yerde akşamları şarkı söylemeye başlamış.
    Elemelere katılmak için aldığı cep telefonunu daha düşük bir modelle değiştirmiş ve o parayla yarışmaya gelmiş.

Bir Şarkısın Sen Yarışmasından Soner Kimdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen Soner Kıp Kimdir biliyor musunuz

Bir Şarkısın Sen Soner Kıp Kimdir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Bir Şarkısın Sen Soner Kıp Kimdir bilen var mı var ise lütfen bana acil olarak Bir Şarkısın Sen Soner Kıp biyografi bilgilerini yazın şimdiden çok tşk ederim.
  2. Bir Şarkısın Sen Yarışmasından Mukaddes Bahçeci Kimdir ?

Bir Şarkısın Sen Yarışmasından Mukaddes Bahçeci Kimdir ?

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Kimdir Kısaca Bir Şarkısın Sen Mukaddes kaç yaşında Sevgili melekler, geçen seszonda hayli ilgi gören ve ekranlara tekrar merhaba diyen Bir Şarkısın Sen yarışmasında ki yarışimacılardan Ceren Şahiner 'i daha önce sizlere tanıtmıştık. Şimdi de Bir Şarkısın Sen Mukaddes Kimdir Kısaca anlatmaya çalışacağız.. :) Bir Şarkısın Sen programının küçük yıldızlarından biri...
  3. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Soner Kip'in Söylediği Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Soner Kip'in Söylediği Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam

Soner Kıp 30 haziranda söylediği şarkı Bir şarkısın sen Bir Şarkısın Sen Soner Kıp Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam şarkı sözü Sevgili melekler, az önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Berna 'nın söylediği şarkının sözleri ardından bu konumuzda da bir misafirimizin isteği üzerine Bir Şarkısın Sen Soner Kıp Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam şarkı sözü ie karşınızdayız :) Seninle tattım ben...
  4. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Seslendirdiği Rüya Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Dilan'ın Seslendirdiği Rüya Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Berna Anadan Ayrı şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü ile karşınızdayız :) Değmeyin feryadıma, Figanıma değmeyin Eğer sevda bu demekse Ben vazgeçtim Beni sevmeyin Garipliğim kader değil...
  5. Bir Şarkısın Sen yarışmasından Mukaddes Bahçeci'nin Fotoğrafları

Bir Şarkısın Sen yarışmasından Mukaddes Bahçeci'nin Fotoğrafları

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Resimleri Mukaddes Bahçeci Resimleri Sevgili melekleri, yaz sezonunun gelmesiyle birlikte ekranlara merhaba diyen Bir Şarkısın Sen programı ilgiyle izleniyor. Bu sezonun yarışmacılarından Mukaddes Bahçeci hakkında sizlere bilgiler vermiştik daha önce. Bu konumuzda ise Mukaddes Bahçeci resimleri ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.. :)

Sayfayı Paylaş