gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bir Şarkısın Sen Yusuf Köse'den Urfalıyam Ezelden Türküsünün Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkı Sözleri Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz

Sevgili melekler, Bir Şarkısın Sen yarışmasında bu hafta yarışmacılardan Yusuf Köse Urfalıyam Ezelden türküsünü seslendirdi. İşte Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkı Sözleri ...:)

Urfalıyam ezelden
    Gönül geçmez güzelden
    Gölnümün gözü çıksın
    Sevmez idim ezelden

Ağam olasın Ömer
    Paşam olasın Ömer
    Yetim kalasan Ömer
    Benim olasan Ömer

Urfa bir dağ içinde
    Gülü bardağ içinde
    Urfayı hak saklasın

Bir yarim var içinde

Urfa bir yana düşer
    Zülüf gerdana düşer
    Bu nasıl baş bağlamak
    Her gün bir yana düşer

Dağdan akıyor seller
    Sallanır sırma teller
    Yüreğin taştanmıdır
    Bana acıyor eller

Bir Şarkısın Sen Yusuf Köse'den Urfalıyam Ezelden Türküsünün Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Şarkısın Sen yarışmasında Yusuf Köse Antebin Kalesine Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen yarışmasında Yusuf Köse Antebin Kalesine Şarkısının Sözleri

Yusuf Köse 30 haziranda söylediği şarkı Bir Şarkısın Sen Bir Şarkısın Sen Yusuf Köse Antebin Kalesine şarkı sözü Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Bir Şarkısın Sen Dilan Rüya şarkı sözü konusunun ardından bu konumuzda Bir Şarkısın Sen Yusuf Köse Antebin Kalesine şarkı sözü ile karşınızdayız :) antebin kalesine astilar fermanimi aman aman aman aman aman astilar fermanimi urfa...
  2. Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mukaddes'in Söylediği Dostum Dostum Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Yarışmasında Mukaddes'in Söylediği Dostum Dostum Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Dostum Dostum Şarkı Sözleri Bir Şarkısın Sen Mukaddes Dostum Dostum Şarkısı 14 Temmuz Sevgili melekler, beğeniyle izlenen Bir şarkısın Sen yarışmasında Mukaddes Bahçeci izleyenlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Bu hafta yayınlanan bölümden Bir Şarkısın Sen Mukaddes Dostum Dostum Şarkı Sözleri sizlerle paylaşmak istiyoruz :) Bin Cefalar Etsen Almam Üstüme...
  3. Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz sözleri

Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz sözleri

Merhaba arkadaşlar ben sizden Bir Şarkısın Sen Yusuf Urfalıyam Ezelden Şarkısı 21 Temmuz da söylediği o şarkının sözlerini yazmanızı rica ediyorum.
  4. Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci'den Leylim Ley Türküsünün Sözleri

Bir Şarkısın Sen Mukaddes Bahçeci'den Leylim Ley Türküsünün Sözleri

Leylim Ley Şarkı Sözleri Mukaddes Leylim Ley Şarkısı Bir Şarkısın Sen yarışmasında bu hafta yarışmacılardan Mukaddes Bahçeci ünlü müzisyen Zülfü Livaneli 'nin en güzel parçalarından biri ni söyledi. İşte Leylim Ley şarkı sözleri.. :) Döndüm daldan kopan kuru yaprağa leylim ley Seher yeli dağıt beni kır beni, leylim ley Götür tozlarımı buradan uzağa, leylim ley Yarı çıplak ayağına sür...
  5. Bir Şarkısın Sen Dilan Köse'den Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısının Sözleri

Bir Şarkısın Sen Dilan Köse'den Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkısının Sözleri

Dilan Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri Sevgili melekler, bu hafta Bir Şarkısın Sen yarışma programında yıllar önce tvde yayınlanan Süper Baba dizisinin müziği olan Bana Bir Masal Anlat Baba adlı şarkıyı yarışmacılardan Dilan Köse seslendirdi. İşte Dilan Bana Bir Masal Anlat Baba Şarkı Sözleri ...:) Bana bir masal anlat baba İçinde denizler...

Sayfayı Paylaş