gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bir sazan olayı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bir sazan olayı Otobüsle giderken, Bolu Dağı'nda verilen molada hemen tuvalete koşturdu.
    Korkunç sıkışmıştı. Şansına boş kabin bulup kendini oraya attı...
    Tam oturmuştu ki yan kabinden bir ses "merhaba" dedi.
    Adam şaşkın "Merhaba" diye cevap verdi.
    Ses devam etti: "Nasılsın?"
    İlk defa başına böyle bir şey geliyordu...
    Yine şaşkın şaşkın yanıtladı: "Sağ ol, iyiyim. sen nasılsın?"
    Ses sordu: "Ne yapıyorsun?"
    Bir an tereddüt geçirdi. Adam onun tuvalette olduğunu bildiği için mutlaka ne yaptığını da biliyordu. Düşündü ve yanıtladı: "Ben" dedi "İstanbul'dan Ankara'ya gidiyorum. Sen nereye gidiyorsun?"
    Adamın sonraki cümlesi bu muhabbeti sona erdirdi.
    "Hayatım, telefonu kapatıyorum.Yandaki tuvalette bir gerizekalı var. Sana sorduğum sorulara yanıt verip duruyor. Ben seni sonra ararım...":dp47:

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bir sazan olayı
    :D çok iyiydii :D :D :D

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bir sazan olayı

hahahahahaaaaaaaaa....koptum ya...emegıne saglık

bir sazan olayı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esir olan bir ben

Esir olan bir ben

sir olan bir ben var... Bu satırları okumanın hiçbir anlamı olmayacak, bir eksiklik bir şeylerin eksikliği içinde. Bilmediğin, bilemediğin şeyler. Belki de anlatmadığım, anlatamadığım. Benden uzaklarda,ağır bir yaşamın kollarını arasındasın. Her bir kol ahtapotunkiler gibi kessen aynı yerden çıkıyor.Ama farklı adlarla her birininki değişik. Ben zor zamanlarda, karanlıklar içinde esirim. Karşı...
  2. müthiş bir sazan olayı

müthiş bir sazan olayı

Otobüsle giderken, Bolu Dağı'nda verilen molada hemen tuvalete koşturdu. Korkunç sıkışmıştı. Şansına boş kabin bulup kendini oraya attı... Tam oturmuştu ki yan kabinden bir ses "merhaba" dedi. Adam şaşkın "Merhaba" diye cevap verdi. Ses devam etti: "Nasılsın?" İlk defa başına böyle bir şey geliyordu... Yine şaşkın şaşkın yanıtladı: "Sağ ol, iyiyim. sen...
  3. bir şiddet olayı

bir şiddet olayı

Sevgili arkadaşlarım sizlerle bişeyi paylaşmak, sizinde fikirlerinizi almak istedim benim çok sevdiğim bi arkadaşımın başına gelen eşinden gördüğü şiddet olayını anlatmak istiyorum.... Severek evlendiği adam zamanla değişmeye başladı ilk başlarda sinirlendiğinde hafif çapta şiddet uygulayan adam artık zıvanadan çıkmışa benziyor son yaptıkları bence bardağı taşırdı artık onu terk etmek...
  4. Bir sazan olayı - gülmekten koptum

Bir sazan olayı - gülmekten koptum

hahaha gülmemek elde değil meleklerimm... Bir sazanlık olayı ama gülmektennn koptum.. :piha: Hadi çabucak okuyun ve yorumlarınızı paylaşın.. Otobüsle giderken, Bolu Dağı'nda verilen molada hemen tuvalete koşturdu. Korkunç sıkışmıştı. Şansına boş kabin bulup kendini oraya attı... Tam oturmuştu ki yan kabinden bir ses "merhaba" dedi. Adam şaşkın "Merhaba" diye cevap...

Sayfayı Paylaş