gebe
  1. Parthenope

Parthenope Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bir Sen Daha Gelemez Asla

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Parthenope tarafından paylaşıldı.

Kendimi anlatmak zorundamıyım
    Beni bilen böyle bilsin
    Hüzünlerin inan tam ortasındayım
    Üzüntüler çekip gitsin

Bu kadar hüzün var
    Bu kadar acı var
    Ben hala sana
    Tutkunum ama
    Bu kadar kolaymıydı seni unutmak
    Ben hala sana sana aşığım anla
    Bir sen daha olamaz asla

Bir sen daha gelemez asla....

2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bir Sen Daha Gelemez Asla
    emeğine sağlık.paylaşım için tşklerr...

Bir Sen Daha Gelemez Asla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir daha

Bir daha

Aşk gözlerde başlar kalpde büyürmüş… Gözlerine baktığımdan beri yüreğimde bir titreme var. İçimi aydınlatan bişey var. Adını daha koyamadığım bir duygu bu. Ölmekle ölmemek arası ,Sevmekle sevecek olmak arası bir şey. Ben senden hiç ayrı kalmamıştım uzun zamandır. Ne şarkılar dindiriyor içimdeki sızıyı nede senle geçirdiğimiz günlerin hayali… Hayallerde bir yerde toz bulutu olup kayboluyor...
  2. Aşk mı bir daha asla

Aşk mı bir daha asla

aşk mı asla depresif buğra aşk mı asla sözleri . Tam tamına 17,5 yaşındaydım o gün. Bütün eğitim hayatımı adadığım ve sonunda başardığım üniversitemin bahçesinde onunla konuşup bir ilişkinin temellerini atmak üzereyken küçük bir çocuktum. Günü birlik ilişkilerde, geçici flörtlerden hoşlanmadığımı belirtecek kadarda büyük. Üniversite hayatinin başlangıcı bu muhteşem birlikteliğinde başlangıcı...
  3. Bu Gece Bir Ben daha ÖLDÜ içimde SEN Yaşayabilesin diye

Bu Gece Bir Ben daha ÖLDÜ içimde SEN Yaşayabilesin diye

Bu Gece Bir Ben daha ÖLDÜ içimde SEN Yaşayabilesin diye Kurşuna dizdim Tüm yalanları Eğilip dudağından ÖPTÜM sessizce Yüreğime gömdüm Bende Kalanları Biraz daha Eksildin hayatımdan Gülen gözlerinin yerini GÖZYAŞI aldı Hüzün biçtin Nadasa bıraktıgın akşamlarda Hasat mevsiminde AŞK Sonraya kaldı Biliyorum "Birşeyim yok iyiyim" Desende Bu günlerde 2 Soru...
  4. Daha Komiğini Sen Anlat

Daha Komiğini Sen Anlat

Fıkra veya esprilerimizi paylaşalım.:) İyi eğlenceler... :piha: fırıncı temel bir gün kadının biri temelin fırınına gider bir ekmek alır ve eve gider ekmeği yemek için keser ekmeğin içinden çorap çıkar ve temeli arar kadın: la temek senden alduğum ekmeğin içinden çorap çıktu der.temel sinirlidir ve şöle cevap veririr.temel:takim elbisemi bekliydunuz hanim efendi ....!

Sayfayı Paylaş