gebe
  1. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18

bir şey danışmak istiyorum

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında Moss tarafından paylaşıldı.

Kızlar, uzun zamandır bu sorunla cebelleşiyorum hangi doktora hangi branşa gözükeceğim bilmiyorum, ancak uzun zamandır bacaklarımda çok ciddi bir ağırlık hissediyorum, özellkle sabah bu yüzden uyanmakta güçlük çekiyorum. Hava değişikliğinden mıdır bilmem ama ben hiç bu kadar rahatsız olmamıştım bu konuda, sanki sabah uyandığımda üstümde çok ağır bir yük varmış gibi ne zaman erken kalkmak istesem kalkamıyorum bu yüzden..... Acaba bunun nedenleri nedir bileniniz bu durumları yaşayanınız var mı ya ??? Ne yapmam gerekir....

bir şey danışmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuz durmadan bir şeyler mi istiyor ? Nasıl başedeceksiniz ?

Çocuğunuz durmadan bir şeyler mi istiyor ? Nasıl başedeceksiniz ?

Çoğu zaman markette çikolataların bulunduğu reyonda ya da oyuncakçı önünde ağlayan, tepinen çocuklar ve etrafın bu durumdan rahatsız olduğu endişesi yaşayıp "tamam sus artık ne istiyorsan alıyorum" diyen anne babalar görürüz. Evde istediğine çok benzeyen oyuncağı olmasına rağmen onu aldırtmak için size yalvarır, ağlar, tepinir hatta kendisine ya da çevresine zarar vermeye başlar....
  2. Merhaba size birşey danışmak istiyorum...

Merhaba size birşey danışmak istiyorum...

rüyada soğuk davranmak Benim hoşlandığım biri var uzun süredir tanıdığım biri ancak oda benden hoşlanıyormu bilemiyorum..Yani ben ona nasıl davranıyorsam oda bana öyle davranıyor.Nasıl davrandığıma gelince:)Elimde değil ama oa karşı hep soğuk davranıyorum direk diyaloga girmem yüzüne direk bakmamaya dikkat ederim.Oda bana aynını yapıyor ona yaptığım gibi kaçamak bakışlarını yakalıyorum ne...
  3. bir şey sormak istiyorum :(

bir şey sormak istiyorum :(

merhaba kızlar benim sorum şu erkek arkadaşınız hiç haber vermeden aniden ailesinin yanına memleketine gitse,orda size mesaj atıp 'aşkım ben senden gizli bişey yaptım söylemeye korkuyorum annemin yanına geldim' dese ne yapardınız? ne düşünürdünüz? nasıl bi tepkiniz olurdu? daha önceden de birtakım sorumsuz davranışları olan biri bu erkek arkadaş.

Sayfayı Paylaş