gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Bir şeyi ayırmak

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir seyi bitisik oldugu diger seyden ayirmak, yalnizliga ve topluluktan aynlip yalniz kalmaya isaret eder.

Bir şeyi ayırmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hiç Bir Şeyi Bilmeden

Hiç Bir Şeyi Bilmeden

hiçbirşeyi bilmeyen kadın hiçbir şeyi bilmeyen kadın oyunu hiçbir şeyi hiçbirşeyi oyunu her Hep daha çok boşvermiş göründüm, daha çok endişelenerek… Daha çok alay ettim kendimle, hayatla… Hep tutarak kendimi, hiç ağlamadım Daha çok gülümsedim, çok kızgındım oysa Daha cesur göründüm, korkudan ölüyordum oysa Daha güçlü gibi göründüm, aklımı kaybetmeye yakınken düşünüp durmaktan Panikten sağa...
  2. Ayırmak

Ayırmak

Ayrılması mutat oyan şeyleri ayırmak sebebe sarılarak iş görmeye delalet eder: Kuzuyu annesinden ayırmak gibi. Maldan bir kısım ayırmak onun zekatını vermeye, iyilik yapmaya, Yapı itibariyle bitişik olan organ ve nesneleri birlirinden ayırmak kendini inssanlardan tecrit etmeye, yalnız kalmaya, Ayırmak cimrilikten dolayı kınanmaya ya da bir insanı sıkıntıdan kurtarmaya, Ak ile kara gibi...
  3. ÖyLe Bir şeydi Gidişin..

ÖyLe Bir şeydi Gidişin..

Her nefeste adını ciğerlerime çivilediğim Kaç gece yaşadım bilmiyorum Bilmiyorum Hâlâ parmaklarımın ucu Sızım sızım Gidişin Damarlarımdaki son damla kanın dökülmesiydi Bir İstanbul kaldırımında Sımsıcak Dizimdeki son dermanı götürüşündü Bulutlardan kaçıp geldin gecelerime Kaç fırtına sakladım saçlarında Yüzünü kaç gece dolunaya gizledim Bilmiyorum Can kırığıydı...

Sayfayı Paylaş