gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Bir şeyin çokluğundan sonra azalması

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir seyin çoklu Sundan sonra azaldiSini görmek, haram kazanmaga veya gösterise ya da borca isaret eder.

Bir şeyin çokluğundan sonra azalması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kesin Resimden Sonra Bakacaksın Şeyine..

Kesin Resimden Sonra Bakacaksın Şeyine..

amını gösteren kız resimleri kesin bakacaksın
  2. Otuzundan sonra yapamadığın tek şey…

Otuzundan sonra yapamadığın tek şey…

otuzundan sonra yapamadiğin tek şey otuzundan sonra İnsan 30 yaşından sonra arkadaş yapamıyor kendine. Koca yapıyor, karı yapıyor, çocuk yapıyor, arkadaş yapamıyor. Yapsa da eskiler gibi olmuyor. Halbuki uykuya dalar gibi arkadaş olurduk okuldayken. Arkadaş olmak için yaratılmış gibiydik. Bir hafta içinde böbrek verecek hale gelirdik. Neden olmuyor bu işler 30'undan sonra?...
  3. sevgiliden ayrıldıktan sonra farkedilen şey ?

sevgiliden ayrıldıktan sonra farkedilen şey ?

ayrılan erkek ne yapar erkekler ayrıldıktan sonra ne yapar ayrılıp pişman olmak ayrıldıktan sonra erkekler ayrılıp pişman olanlar allahh hiçç hiç kimsye göstermesin meleklerim ayrılıgı ... sevgilinizden ayrıldıgınızda fark edilen şey nedir meleklerim ??
  4. bir şey sormak istiyorum :(

bir şey sormak istiyorum :(

merhaba kızlar benim sorum şu erkek arkadaşınız hiç haber vermeden aniden ailesinin yanına memleketine gitse,orda size mesaj atıp 'aşkım ben senden gizli bişey yaptım söylemeye korkuyorum annemin yanına geldim' dese ne yapardınız? ne düşünürdünüz? nasıl bi tepkiniz olurdu? daha önceden de birtakım sorumsuz davranışları olan biri bu erkek arkadaş.

Sayfayı Paylaş