gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

bir sizofrenin yazısı..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Vay be, Yine qün aqarmakta, yine qözlerim Kan canaqı. Yine uykusuz bır qun. Ben Yine birşeylere kızıp yazıyorum. Aman Tanrım, ne cok kızılacak sey varmış meger. Ben hepsıne kızıp yazıyorum. " ULan İnsan Sevdıqını durduk yere hıc uzer mı be ! " Buqun Adamın bırı sevdıqı kadını durduk yere hıc sebebsız azarlıyordu. O anda " len dur bakalım " dıyesım qeLdı ama. Diyemedim, sustum seyircisiz oynama cezası verdım ona oradan uzaklaştım. Ne Kadar AptaaL bir İnsanlarımız var bızım. Aşk,sevgi,Evlilik emek isterken bizimkiler ellerinde olanı bile deqerlendiremiyor. Kıymet bılmıyor ve nedense elımızde olanların kıymetını gıttıkten sonra anlıyoruz .. " AptaaL"ız.

Buqun bir ittiraf okudum herhanqı bır gazetede. SöyLe söyluyordu. " Ben Kocamı bir kere aldattım,onda da pişman oldum kocamın yuzune eskısı qıbı bakamıyor,onunla eskısı qıbı samımı olamiyorum. " E be kadın Sen ne haLt iLe kocanı aLdatıyorsun kı, hı ? qım verdı kı sana bu Luks'u. Ne quzel bır yasantın var,cocukların var ailen var sıcak bır yuvan var. Ne haLt iLe sen bu işi yapıyorsun. Sonra'da DerLerki " erkekler biz kadınları nıcın terkedıyor. " Eder tabı terketmeyı bırak " bır sokak kopeqi gibi camii avlusuna bile bırakırlar."

ULan, Sevmıceksın asLında, yemın ederım baq, böyle yaşantı quzel deıl tamam kabul edıyorum ama sevdıkten sonrada ıyı olduqu soylenemez kı. Sevıyorsun yaranamıyorsun, sevıyorsun kıymetın bılınmıyor. Ne boq yiyeceqını sasırıyor ınsan. Sevsen Suc Sevmesen Suc. " uLan ne dıe sevdım senı be " dıyesı qeLio İnsanın. Tabi ya Ne diye sevıyorsun kı ? Karsılıklı bır menfatmi ? Veya Bir qeceLik Aşk' mı ? Ne dıye sevıyorsun ? Karsındakı Cıns'e Nıcın Katlanıyorsun ?

Saat'de Epey oLmuş. Bızım kankı uyuyor, birada bıttı, siqara Az qaLdı. Ee Şimdi qim qidip aLıcak NevaLeyi Hı ? KanKi KaLk len Bira aL qeL Hadi baq onLar bitti.

Bende Bittim

**ALINTI**
    tatlıaşkım.com

bir sizofrenin yazısı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gecikmiş Bir Gül Yazısı

Gecikmiş Bir Gül Yazısı

gül yazısı Bir gül yazısı için mevsim geç gibi görünebilir, mayıs gerilerde kaldı, haziranlı günlerdeyiz. Ancak yine de bir gül yazısı yazmak için vakit hiçbir zaman geç değildir. Hayat ile yazı, sanat ile gerçek, gül ile kelam arasında kaldığımızda, hiç kimse gülün varlığından, dahası gülün anlamlarına ilişkin kelimelerin de var olduğunan habersiz değildir çünkü. Çünkü kalbe konuşur gül ve...
  2. Sizofreni nedir???

Sizofreni nedir???

ŞİZOFRENİ Şizofreni, beyindeki kimyasal madelerin iletiminde bir bozukluk olması ve beyin yapısında bazı farklılıkların görülmesiyle ortaya çıkan bir beyin hastalığıdır. Hastalığın aktif (alevlenme) ve pasif (iyileşme) dönemleri vardır. Her ne kadar tedavi edilebilir olsa da bir çok hastada ise tamamen düzeltilemez. Kişinin hayat şartlarını ve kalitesini, çevreyle olan iletişimini çok...
  3. Eski Bir Tapınak Yazısı

Eski Bir Tapınak Yazısı

Gürültü, patırtının ortasında sükunetle dolaş; sessizliğin içinde huzur bulunduğunu unutma. Başka türlü davranmak açıkça gerekmedikçe herkesle dost olmaya çalış.Sana bir kötülük yapıldığında verebileceğin en iyi karşılık unutmak olsun. Bağışla ve unut. Ama kimseye teslim olma, içten ol; telaşsız, kısa ve açık seçik konuş. Başkalarına da kulak ver. Aptal ve cahil oldukları zaman bile dinle...
  4. mutluluğu yakalayan bir erkeğin yazısı (:

mutluluğu yakalayan bir erkeğin yazısı (:

İstatiksel olarak, boşanmaların %100 ü evlilikle başlıyor... diğer bir istatistiğe göre de bu fikri savunan erkeklerin %100 ünün kafası itina ile düdüklü tencereyle vurulmak suretiyle kırılıyor!!! (şiddete hayır ama hakkını da vermek lazım):piha: Karım ve ben bir evliliği sonsuz yapmanın sırlarını keşfettik... Haftada iki kere, güzel bir restoranda gideriz, biraz şarap, biraz güzel...
  5. Küçüğüm – Bir aşk yazısı...

Küçüğüm – Bir aşk yazısı...

Aynı sokakta oturuyorduk Her gün bir kızla geliyordu eve Adı ESRARENGİZDİ Herkes onun hakkında Farklı şeyler söylerdi Fakat kimse gerçeği bilmezdi Kirli sakalları vardı Yeşil gözlü esmerdi Mahallenin kızları hayrandı ona Bense nefret ederdim Hiç kimseyle konuşmaz Sadace gelir geçerdi Birgün onunla yolda karşılaştık Çok güzel bir yüzü vardı Bana gülümsedi Şaşırdım Ama yinede onu...

Sayfayı Paylaş