gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Bir sorum var foruma ne olduu?

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

Foruma ne oldu kendimi çok yabancı hissettim buraya böylemi kalacak hep teması falan. ? eskisi daha güzeldi diye düşünüyorumm

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    teması değişmiş ben bölesini daha şık ve modern buldum tatlım.....

3. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    kimlerin online olduğunu nasıl göreceğiz? bilginiz var mı acaba?

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    canım yararlı linklerin içinde online listesini bulabilirsin:tik:

5. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    çok tşkler, bşy daha sorucam profilimizdeki yazılar çok açık renk tam okunmuyor, nasıl değiştirebilirim?

6. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Canım hangi yazılardan bahsediyorsun ?Profilinine gelen ziyaretçilerin yazdığı mesajlarmı açık renk?

7. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    yok onlar iyi, ben sol taraftaki başlıkları kastediyorum çok açık pembe tam görülmüyor, herkesin aynı ama değiştirilemez mi?

8. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Sanırım değişmiyor canım ama tam olarak bilmiyorum biraz kurcalamam lazım yada adminlere sormam lazım.Herhangi bi bilgi alırsam sana iletirim:tik:

9. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    tamam sorarsanız ve bana iletirseniz sevinirim çünkü bu şekilde gerçekten o açık pembe yazılar çok zor görülüyor, bu arada birden açınca sayfa bir garip geldi gözüme ama zamanla alışırız. ilginize tşk ederim. iyigeceler:)

10. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Canım buldum profilinin sağ üst kısmına doğru Customize My Profile yazıyor oraya tıkla ,açılan sayfadan Inactive Module Link Color olandan değiştiriliyor ok:tik:

Son düzenleme: 16 Ocak 2011
  11. Misafir

Misafir Forum Okuru

Arkadaşlar, versiyonu yükselttik. Bu gayet daha hızlı ve son versiyon. Bir kaç eksikler var ve o eksikler bir iki güne düzelecek. Şimdi yadırgarsınız ama inanın o eksiklerde tamamlanınca yeni versiyonun muthiş artılarını görünce "harika oldu, iyiki de değişmiş" diyeceksiniz:)

Sevgilerimizle...

M.M Yönetimi

12. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hımm öyle diyorsanız öyledir :)

Bir sorum var foruma ne olduu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir bilmecem var melekler haydi sor sor:)))

Bir bilmecem var melekler haydi sor sor:)))

7 harfli şehirler 7 harfli türkiye şehirleri türkiyede şehirler türkiyedeki türkiyede şehir 01. Bu testte cevabı A olan ilk soru hangisidir? A) 01 B) 02 C) 03 D) 04 E) 05 02. Bu testte sadece iki ardışık sorunun cevabı aynıdır. Bunlar hangi sorulardır? A) 07 ve 08 B) 09 ve 10 C) 11 ve 12 D) 13 ve 14 E) 15 ve 16 03. Bu testte cevabı E olan kaç tane soru vardır? A) 3...
  2. Melekler Bir Sorum Var

Melekler Bir Sorum Var

palette saç boyası kullananlar Selam kızlar saçlarıma okullar kapandı diye sarı röfle yaptırmıştım. Asıl rengi koyu kestane şimdi okullar açılıyor malum saçlarımı tekrar boyamam lazım :D Palette 6.0 koyu kumral saç boyası aldım saçlarım kirlendiğinde boyamaya başlayacağım. Bu markayı ilk defa kullanacağım boyanın dayanma süresi hakkında bilgi verebilir misiniz bana acaba ne kadar süre saçımda...
  3. Avatarimda bir Sorun var !!!!

Merhaba Adminler :) Bildiginiz ve Gördügünüz gibi, Nickim degistirildi :) Ve degistirildigi anda, kendi kendine bir avatar yüklemis, (su anda gördügünüz avatar) Ama neyazikki artik degistiremiyorum :uhu: Herhangi bir hata bildirilmiyor, sadece yüklemek istedigimde yine o resim cikiyor karsima :) Ilgileriniz icin cok TSK ederim :):):)
  4. arkadaşlar bir sorunum var :(((((

arkadaşlar bir sorunum var :(((((

eşim benimle ikinci evliliğini yaptı.biz evlenmeden 2 yıl önce boşanmış ve kendine yeni bir ev açmıştı.bütün eşyalarını yeniden almıştı.biz evlenince doğal olarak hepsini yeni aldığı için bu evde oturduk.eşimin zevki çok iyidir ama başta yeni nasılolsa diye önemsememiştim.şimdi durum değşti.başkalarının evine gidip gelince imreniyorum.benim zevkime göre değil eşyalarım tamam güzel ama o evi...
  5. Foruma gebelikle ilgili yöneltilen bir kaç soru

Foruma gebelikle ilgili yöneltilen bir kaç soru

zevk suyuyla hamile kalınırmı,zevk suyunda sperm varmı,kürtaj fiyatları,adet sancısı kistten olurmu,nasıl düşük yapılır hakkında bilgiler Merhaba beyza hanim, size bir kaç sorum var: geri çekme yöntemi riskli mi zevk suyunda sperm var mı? İlaçla düşük oluyor mu illa doktora mı gitmek gerek? Tahmini kürtaj fiyatları ne kadar? Adet dönemlerinin aşırı ağrılı olmasi kistle mi alakalıdır?...

Sayfayı Paylaş