gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Bir Şuç Örgütünü Deşifre Ettik.

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

18:01 Ana Haber Bülteni Hazırlama ve sunma: By Kar_tanesi
    Şok...Şok...Şok...

Gün geçmiyorki sayın meleklermekanı sakinleri, sitemizde bir gariplik daha yaşanmasın. Anında haber yayınımızla tüm gariplikleri sizlerle paylaşıyoruz.Gündeme bomba gibi oturacak olan bir son dakika haberi ile yine karşınızdayız.Meleklermekanı Suçları yakalamak mı bizim göbek adımız çetesinin yaptığı baskınlarla bir çok kaçak tarihi konular ele geçirildi.

Bu yapılan baskında sitedeki üst düzey yöneticilerin bu vaka içinde oldukları tespit edildi, çete tarafından anında tüm meleklermekanına deşifre edildi.
    Bu yöneticilerin sorgularında ise farklı açıklamalar ortaya çıktı ama biz salak değiliz çok iyi çalışarak gerçekleri bulduk.
    Bu tarihi konuları yabancı forum sitelerine makul bir fiyata sattıklarını öğrendik. (Off insan önceden söylerde bizde kırışırdık paraları :D:D)

Bu yöneticiler ise göz altına alındılar ve soruşturma açıldı. En az 15 yıl banlanmaları bekleniyor.

Yöneticiler basına hiçbir açıklama yapmazken, sadece biz suçsusuz burdan çıkalım hepinizi tek tek banlıcaz sesleri geliyordu.

İşte bu Tarihi kaçakçılığın başında olan melekler
    Sadmin
    Pasika
    Mawi
    Meçhul
    Mislinay
    Hayal
    Handanca
    Kaprisli
    Lamazi
    Zaga
    Elmalı kurabiye
    Pelinsu
    bulunurken deneme nodlarda hiç geri kalmamış ve bu örgütün içine karışmışlardı.
    Aussie_angel
    Gül15
    Yüsra46
    Gamze_18

Peki bu baskınların yapılmasını ve bu örgütün yakalanmasını haber veren melek gibi melek kim diye soracak olursanız
    ASqımsın
    basına yaptığı açıklamada
    Beni çok zorladılar gel sende çaktırmadan bişiler yaparsın dediler fakat ben hiç birine aldanmadım diyerek son olarak çetenin isminide deşifre etti

Meleklermekanı cadıları

Bu da örgütün ismiymiş sayın melekler

Yine garip bir haberle daha karşınızda olduk.Herkese iyi akşamlar diliyorum.Mutlu ve esen kalın.

Not: Sormadan yaptım, eğer rahatsız olan olursa hemen ismini silebilirim.

Son düzenleme: 19 Ekim 2009
  2. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    hahaha bu ne yaa kim vermiş bu haberi hangi hain hahaha

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Ben masumum:uhu:beni zorladılar benim amacım sadece bir bakıp çıkmaktı:uhu:Ben bişe görmedim duymadım haberim yok:D:D:haha:

Alemsin kız 2 dk da yazdın senaryoyu helal diyorum sana:Demeğine sağlık balım.
    Reha muhtarı geçtin kız:D

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :seker:Ben bişe yapmadım bi kerem...

Oha felan oldum :D

Çekmesene kardeşim aaaaaaaaaaaaa :DKuzum sen yanlış bölümdesin senarist felan olsana .

Bi bu eksikti bu da tam oldu yaaa...:dil:

Helalinden + rep verdim gitti :D

5. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Ben farklılık yapmak istiyorum masum değilim ben suçluyum herşeyi bilerek isteyerek ve kendi irademle yaptım::D:D Neyapayım hayat çok sıkıcıydı sırf adrenalin için suçum ne ise razıyım :D
    Cidden canım yaa sen feci harcanıyon yaa şu bizim gazete işi büyüsün senin magazin böşümü için aldırcam yanıma valla harcanıyon burda :D Ellerine sağlık canım güzel olmuş rep vermek isterim ama veremedim :uhu: ama söz vericem :kiss:

6. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    anammm yöneticilere bak sen anammmmmmmm nerde bu dewlet nerde bu millet yaw hahahahahahahahah

7. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunların hiçbirini tanımıyorum:seker: aaa ne münasebet ne suçu ne çetesi küllüm yalan iftira :hhh:
    ayrıca çıışta görüşelim gelecek sefer kırısırık paray :D

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alkollüydüm heç birşeycik hatırlamıyorum yavvv:zarhos:Ben masumum, eğitim şart:piha: :dil:

9. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ben masumum :uhu: Hiçbirşey görmedim duymadım bilmiyorum :D:D

10. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Sizi sizi sizi suç örgütünün başını göremiyorum ben ama :D:D

11. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    vay vay vayyy sunlara bak sen yaaa :D:D:D

ne yere bakan, yürek yakanlarmis :D:D

12. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    anamm burdakilerin hepsi masum anlaşılan iftira atmışlar m.m yöneticilerine hahaha hahaha

13. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Gözlerimizle yakaladık bu örgütü kaçak işlerle uğraşıyorlardıı
    Amma bize sökmez bu numaralar kül yutmayız :hhh:

Bir Şuç Örgütünü Deşifre Ettik. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİr ÇİĞnemlİk Et ParÇasi

Bİr ÇİĞnemlİk Et ParÇasi

Sonra o damlacığı, asılıp tutunana dönüştürdük. Sonra asılıp tutunanı bir çiğnemlik et haline getirdik. 23 Müminun Suresi 14 Kuran anne rahminde geçirdiğimiz asılıp tutunma (alaka) aşamasından sonra bir çiğnemlik et (mudga) aşamasını geçirdiğimizi söyleyerek bir mucize daha sergilemektedir. Gerçekten de anne rahmindeki embriyo hem ufaklığından, hem de kemiklerin daha ileride oluşacak...
  2. Öldürülen terörist “Devrimci Karargah” örgütünün liderlerinden biri

Öldürülen terörist “Devrimci Karargah” örgütünün liderlerinden biri

Atalay, Bostancı’da öldürülen teröristin “Devrimci Karargah” örgütünün liderlerinden biri olduğunu açıkladı. Bostancı'daki çatışmayla ilgili açıklama yapan İçişleri Bakanı Beşir Atalay, şunları söyledi: ''Üzüntülüyüz, bir polisimizi, emniyet amirimizi şehit verdik. Önce onunla başlıyorum. Ona Allah'tan rahmet diliyorum. Bir de vatandaşımızı yine burada kaybetmiş olduk. İkisine de Allah'tan...
  3. Kadınları Deşifre eden bir KADIN...

Kadınları Deşifre eden bir KADIN...

önce yazıyı okuyun kızlar, sonra da yorumlarınızı bekliyorum.. Bütün kadınlar birbirlerini rakip olarak görürler. Birbirlerini kıskanmaları için ayni meslekten olmaları ya da menfaatlerinin çatışması falan şart değildir. Ortalıkta kendilerinden başka kadınların da dolaşıyor olması, kıskanmaları için yeterli bir sebeptir. Yolu kadınların görev yaptığı bir yere, örneğin bir banka şubesine...
  4. Kadınları Deşifre eden bir KADIN... (sizce doğru mu yazmış gerçekten merak ediyorum)

Kadınları Deşifre eden bir KADIN... (sizce doğru mu yazmış gerçekten merak ediyorum)

eşlerimizi değiştik önce yazıyı okuyun kızlar, sonra da yorumlarınızı bekliyorum kızlar bence hepimiz istisnayız, Pkize sudanın dedikleri hakkında ne düşünüyorusunuz? ben çok katılmıyorum açıkçası.. bence yazıda belirtilen kadınlar elbette var, ama genellemek çok yanlış.. ya sizce ? doğruluk payı ne kadar? Bütün kadınlar birbirlerini rakip olarak görürler. Birbirlerini kıskanmaları için...
  5. Biri Beni Teselli Etsin :(

Biri Beni Teselli Etsin :(

teselli mesajları dilek mesajları üzgün mesajlar duygusal yazılar hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar off off moralim çok bozuk birilerinin bana teslli vermesine ihtiyacım var melekler. Buaralar üzerimde sanki nazar var gibi yaa Turşu kurdum erimeye başladı ama allahtan zamanında yetiştim bişeycik olmadı bu akşamda canım börek çekmişti bi tepsi böreği yapayım dedim. Şu marketlerde...

Sayfayı Paylaş