gebe
  1. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

bir süre yokum hepiniz allaha emanet olun canlar......

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında elisev tarafından paylaşıldı.

kızlar bizim tayinimiz çıktı..yarın gidiyoruz...ne zaman yerleşir ne zaman net bağlarız hiççç belli değil..tekrar görüşene kadar hepiniz allaha emanet olun..banada dua edin inş hamile kalırım...inş isteyem herkes kalır...sizi özlicem...:cry::cry::cry:güle gülegüle güle

2. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    canim yolunuz acik olsun, yen sehriniz yeni eviniz simdiden hayirli ugurlu olsun, eminim size ugur getircek ve hamis kalcaksin :) Kendine iyi bak....

3. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    allah razı olsun canım inş dediğin gibi olur...

4. nagish

nagish Forum Okuru

ii yolculuklar elisev taşındğınız yer sana uğurlu gelir de inşalllah hamiş olursun anne olursun inşallahhh aminnnnnn.......

5. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    inş canım sağolun...............

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kendine iyi baaak insallah bi bebişin olurr :)

7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canım benim ilk başta allaha emanet ol ve yeni evin yeni şehrin hayırlı olsun ve dilerim kii mutluluk yagmurunda şemsiyesiz kal yeni yuvanda ve inşşş anne olursunn canımm kibb...

bir süre yokum hepiniz allaha emanet olun canlar...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. allahın emaneti

allahın emaneti

Allah'ın Emaneti Hz.Ümm-i Süleym, gayet temiz ahlak sahibi bir hatun idi. Çocuğu vefat ettiği zaman, sabır ve metanetle bizzat kendisi yıkadı ve kendisi kefenledi ve bir tarafa bırakıp, komşularına dönerek: - Babasına haber vermeyin. Hz. Ebu Talha orada bulunmamaktaydı. Akşam eve döndüğünde, çocuğu sordu, hanımı: - Gördüğünden şimdi çok iyidir, der. Sonra yemek yediler,...
  2. Amazon`dan bir Belcika yok oldu!

Amazon`dan bir Belcika yok oldu!

Amazon ormanlarında ağaç tahribi son 10 yılın rekor düzeyine ulaştı. Belçika’nın yüzölçümü kadar doğal orman yok edildi. Brezilya hükümetinin rakamlarına göre, 2004’te 26 bin kilometre kare doğal yağmur ormanı kesilerek yok edildi. Bu rakam, Belçika kadar bir alana denk düşüyor. Uydu fotoğrafları kereste sanayi, endüstriyel soya tarımının dünyanın akciğerlerine verdiği zararı ortaya koyuyor....
  3. Hep bir anlık heves oldu işte

Hep bir anlık heves oldu işte

bir anlık heves için hevesle ilgili sözler heves ile ilgili sözler Ne olur dinle beni biraz… Dön demeye ne gücüm var nede takatim. Hiçbir şekilde dön diyemem sana ama yinede dinle beni biraz… Bunlar son sözlerim sana emin ol… Her şey çok güzel gidiyordu ta ki senin gidişinle yıkıma uğrayana kadar. Sana her şeyimle bağlanmışken sen beni terk ettin. Yalnızlığımla avundum geceler bana dost...
  4. Deniz´e emanet ol !!!

Deniz´e emanet ol !!!

Deniz yas tutuyor bugün, Mavi çehresine siyah peçesini çekmiş Ne dalga kalmış yüzeyde, ne bir titreyiş Deniz, senin için yas tutuyor bugün. Rüzgâr bir yandan acı bir ıslık çalmakta Martılar deliye dönmüş, Veda çığlıkları atmakta, Bir sessizlik hâkim uçsuz bucaksız deryada Duyulan tek bir şey var; Adın fısıldanıyor tüm dudaklarda. Bekle! Koşuyorum yürüdüğün yollarda. Merak...
  5. allaha bir can borcu olmak deyiminin anlamı ne demektir

allaha bir can borcu olmak deyiminin anlamı ne demektir

arkadaşlarım Allah'a bir can borcum var diye bir deyim var bu deyimin anlamı nedir tam olarak teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş