gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bir tatlı huzur almaya geldik kalamıştan şiirinin şairi kimdir

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bir tatlı huzur almaya geldik kalamıştan şiirinin şairi kimdir acaba bilen yazsın hemen!

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba, Kalamış şiiri Behçet Kemal Çağlar'a aittir.

bir tatlı huzur almaya geldik kalamıştan şiirinin şairi kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevda Yitirilmiş Bir Cümlesidir Şairin

Sevda Yitirilmiş Bir Cümlesidir Şairin

Sevda Yitirilmiş Bir Cümlesidir Şairin Kalbim büyüdü artık askının karşısında… Kalbime dar gelen ask sevincime bol gelen hüzün nasıl ulaştırır beni vuslatsız yollardan sana? Kasıp kavuran sevdaydı içimde kopmayan kasırgalar. Bütün yolları sana çıkartan çıkmaz sokaklardan geldim yokluğunun yangın yeri yüreğime. Kalbim büyüdü artık… Aşkın küçük kalıyor kalbimin karşısında. Hüzün...
  2. Bir Şiir...

Bir Şiir...

Her gidisine ayri anlam yukluyorum Yapma Allah askina ya hep kal benimle... Soz etme...
  3. Şair Figani Kimdir

Şair Figani Kimdir

şair figanı kimdir muhteşem yüzyıl figani düngece muhteşemyüzyıl dizisinde yine ön plana çıkan şair figaniiyi merak ettim melekelr ve bi bakayım dedim kim bu figanii osmanlı döneminin asi şairlerinden birisiymişş kendilerii pargalı ibrahim paşaya ayzdığı bir şirden dolayı idam edilmiş I. Süleyman çağı şairlerindendir. Kanuni’nin şehzadelerinin sünneti nedeniyle yazdığı “Suriyye Kasidesi”...
  4. Ünlü Şairlerden En Güzel Sevgi Şiirleri Burada

Ünlü Şairlerden En Güzel Sevgi Şiirleri Burada

En güzel sevgi şiirleri Ünlü Şairlerin Sevgi ile ilgili şiirleri Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız babalar günü şiirleri konusunun ardından şimdi de en güzel sevgi şiirleri ile karşınızdayız :) SEN BENİM SARHOŞLUĞUMSUN Sen benim sarhoşluğumsun ne ayıldım ne ayılabilirim ne ayılmak isterim başım ağır dizlerim parçalanmış üstüm başım çamur içinde yanıp sönen ışığına düşe...

Sayfayı Paylaş