gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bir Tek Sen Yetersin Bana

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ellerimde çocukluğumdan kalma rengarenk tebeşirler... Oturdum, yollara sana olan aşkımı çizmek istedim ama boşa bunlar! Hiç bir şey sevgimi anlatacak kadar özel olamadı.

Delicesine atıyor kalbim...Kimseyi görmüyor gözlerim...Fonda bizim şarkımız, yüreğimde sen, gönlünde ben.Bazen korkuyorum "biz'e" nazar değecek diye.Bazen korkuyorum kem gözlerin hedefi olacağız diye. Verdiğin nazar boncuğu hep benimle.Bizi koruyan da o sanırım.

Gözlerine bakmaya doyamadığım, benliğinde kaybolduğum, canıma can katan, hayatıma gül bahçelerini getiren adam iyi ki varsın, iyi benimlesin!

Ben ne yazı, ne kışı, ne baharı, ne güzü..
    Sensiz hiç birini istemiyorum.
    Ne onu, ne bunu..
    Hiç birini görmüyorum.

Yaşıyorum seninle huzur dolu günleri.Kahrediyorum sensiz güneşi.Bir seni, bir beni istiyorum. Her geçen günü değil seninle olanları seviyorum.Her doğan güneşi değil, gecelerimi aydınlatan seni düşünüyorum.Eski hatıraları değil, seninle paylaştıgım anları yaşıyorum.

Kimse olmasın yalnız sen yetersin bana! Acısıyla, tatlısıyla ne olursa olsun seninle geçirdiğim her an aldığım nefesin hakkını verdiğimi düşündürüyorsun bana. Dünyayı bir başka görüyorum sayende, hayatı bir başka yaşıyorum. Sen yokken yaşları hiç eksik olmayan gözlerim gülüyor artık etrafa, sevgi tomurcukları bırakıyor dünyaya...

Senden ayrı geçen her saniye cehennem azabı gibi benim için. Sen yanımda yokken o kadar yalnız hissediyorum ki kendimi, yetmiyorum kendi kendime... Sen istiyorum her günüme.
    Haykırmak istiyorum karşıki dağlara "Beni alın götürün sevdiğime." diye.
    Mutsuzluklar burda kalsın bir ben geleyim sana, sen de bana!
    Seni Seviyorum...

alıntı

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    ellerine sağlık canım :18:

Bir Tek Sen Yetersin Bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Tek Google Herşeye Yeter

Bir Tek Google Herşeye Yeter

Önce Altavista vardı; sonra Yahoo üstünlüğü ele geçirip etkinleştiğinde ben de kitleyle birlikte bu motora geçtim. Ancak ''aransın, aranmasın'', ''siberya''nın tek hakimi artık Google. Amerikalı şirketin bilgisayar karşısında olabilecek her türlü ihtiyacı karşılayan bir çözümü var. Yani 1998’de Stanford’dan iki doktora öğrencisi Larry Page ve Sergey Brin’in kurduğu Google, 10 yıldan kısa...
  2. Kimsem olmasın.. Sen yetersin bana (!)

Kimsem olmasın.. Sen yetersin bana (!)

Ellerimde çocukluğumdan kalma rengarenk tebeşirler... Oturdum, yollara sana olan aşkımı çizmek istedim ama boşa bunlar! Hiç bir şey sevgimi anlatacak kadar özel olamadı. Delicesine atıyor kalbim... Kimseyi görmüyor gözlerim... Fonda bizim şarkımız, yüreğimde sen, gönlünde ben. Bazen korkuyorum "biz'e" nazar değecek diye. Bazen korkuyorum kem gözlerin hedefi olacağız diye....
  3. Aslı - Bir Tek Seninle

Aslı - Bir Tek Seninle

Aslı - Bir Tek Seninle sıradan bir pazar günü hava açık, biraz güneşli hep aynı yerdeyim, kim derki seninle ne senden ne kendimden vazgeçirtmem zor gibi görünsem de aslında sevebilirim, üzülebilirim bir tek şenle gülebilirim, gel! sevgimi çok gösteremem geçmişte kalbim kırıldı gözlerim ele verir belki bir tebessüm pek kıskanç sayılmam sanma ki sensiz olmam beni terk edersen
  4. ßir Tek Sen Yetersin ßana...

ßir Tek Sen Yetersin ßana...

Ellerimde çocukluğumdan kalma rengarenk tebeşirler... Oturdum, yollara sana olan aşkımı çizmek istedim ama boşa bunlar! Hiç bir şey sevgimi anlatacak kadar özel olamadı. Delicesine atıyor kalbim...Kimseyi görmüyor gözlerim...Fonda bizim şarkımız, yüreğimde sen, gönlünde ben.Bazen korkuyorum "biz'e" nazar değecek diye.Bazen korkuyorum kem gözlerin hedefi olacağız diye. Verdiğin...

Sayfayı Paylaş