gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

bir tek seni sevdim ben

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Anlattıkça kış vuruyor satırlarıma

Anlattıkça üşüyor, anlattıkça ısınıyor yüreğim.

Bugün sardunyalarım da açmadı
    Belki de küskün renklere
    Ellerimde günah gibi yaşayamadıklarım
    Sensiz soluyorum anlayacağın
    Mavi mavi ölüyorum
    Duyuyor musun, orada mısın,
    Var mısın, yok musun?
    Bir tek şeyi unutma!

Seni sevdim ben.

Yanarak, yıkılarak

Aklıma her geldiğinde ağlayarak....

bir tek seni sevdim ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tek Seni Sevdim Yar...

Tek Seni Sevdim Yar...

Yüküm ağır çok yorgunum Gel birde sen yorma Olan oldu giden gitti Gel üstümde durma Aklım çoktan firar etti Ne olur hesap sorma Can dayandı can dayandı Gönül yandı can dayandı Senin için her acıya her çileye can dayandı yar yar yar can yanar Hayat denilen şu kavgada Kalbim yenik düştü sevdada Hep sırtımdan vuran şu kahpe dünyada TEK SENİ SEVDİM BEN HEP SENİ SEVDİM YAR...
  2. Aslında Bir Ben Sevdim Seni

Aslında Bir Ben Sevdim Seni

ASLINDA BIR BEN SEVDIM SENI ASLINDA HIC KIMSE SEVMEDI BIR BEN SEVDIM SENI SEVERMIS GIBI DEGIL KANA KANA SEVDIM SENI TIKA BASA SEVDIM DOLU DOLU SEVDIM ASLINDA KIMSE SEVMEDI SENI SEVMEKTEN CEKINDI OYSA BEN YANA YANA SEVDIM SENI BILE BILE SEVDIM AKLIMDAN ZORUM VAR GIBI AKLIMA SILAH DAYANMISCASINA MECBURMUS GIBI VE BASKA CAREM YOKMUSCASINA BIR BEN SEVDIM SENI ASLINDA BIR SEN SEVMEDIN BENI...
  3. Ben seni sende sevdim

Ben seni sende sevdim

Ben en çok sende sevdim çocuk olmayı.. Gül yanaklı çocuklarla kovalamaca oynamayı yada elimdeki simidi bir sokak çocuğuyla paylaşmayı... Bazen oyuncaklara sarılıp ağlamayı sevdim sende...Karanlıktan korkar gibi sensizlikten korkmayı.. aklıma gelen ne varsa hepsini sana anlatmayı,Oyuncaklarıma ikimizin adını verip onları birbirine kavuşturmayı sevdim..Küçücük çocukların kocaman...

Sayfayı Paylaş