gebe
  1. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Bir teselli ver Kirilan gururuma

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında melek plus tarafından paylaşıldı.

bir teselli ver kırılan gururuma bir teselli ver kirilan gururuma tebessüm et kırılan
    Soylenen tum sozler, yazilan butun yazilar sana dair.

Yapilan butun besteler senin icin, dinledigim butun sarkilarda hep sen varsin. Ve butun bu agaclar, bu deniz, bu ruzgar, bu yagmur senin icin...

Bir teselli ver , Kirilan gururuma
    Bir tebessum et,
    Unutursun zamanla

Sana ait ya butun yasadigim guzellikler, butun cirkinliklerse senin guzelliginin onayi icin.
    Bu koca evren, evrende her ne varsa senin icin. Bu deniz kenari, kayalara vuran dalgalar ve asIk oldugum yosun kokusunda bile hala sen varsin...

Yine dalmisim
    Aynada yuzum aglar
    Yine dalmisim
    Elimde fotograflar

Diger tum insanlar senin icin nefes aliyorlar, sadece senin icin kendilerine verilen rolleri oynuyorlar bu dunyada. Kirmizi isIkta mendil satan cocuk da bicagi bileyen amca da balkonda hali yikayan teyze de ana kahramani sen olan bir romandaki kahramanlar sadece.

Yine aylardan Kasim
    Sanki sende kaldi bir yarim
    Her nefesim her anim
    Sanadir Can'im......

.[​IMG]

Istediklerine sahip oldugunda yuzunde olusan gulumseme yasama nedenim

olmadiginda gozundeki yas ise benim, akiyorum damla damla... Anlasana...

Yine aylardan Kasim
    Sanki sende kaldi bir yarım......
    Bil ki hala her gece; ruhuma biraktigin sizi ve bana o gulumseyerek bakan yuzunun hayaliyle beraberim...

Bir teselli ver Kirilan gururuma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gurur Duyulasi Bir Yazi

Gurur Duyulasi Bir Yazi

Y ıl 1938. Bir İranlı şair bir Tahran gazetesine ölümü üzerine bir şiir yazar. İşte o şiirin iki mısrasını sizlerle paylaşmak istiyorum. Diyor ki; "Allah bir ülkeye yardım etmek isterse onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir." dizelerindeki bu kıskançlığı oluşturabilen Mustafa Kemal. Yıl 1976, UNESCO üyelerine bir öneriyle gelir. Öneri paketindeki bir...
  2. Erkin Koray - Hayat Bir teselli

Erkin Koray - Hayat Bir teselli

hayat bir teselli acı ızdırap ben miyim bilemem zaman mı harap arıyorum kendime şimdi bir yoldaş bulamadım ne bir dost ne de arkadaş dokunmayın halime bırakın beni soluyorum gün be gün bak yavaş yavaş kasırga mı bora mı hayat günleri dünya mı bilemem ben miyim deli her gece yalnızım yok ki bir yoldaş çekilmiyor hayatın kahrı arkadaş dokunmayın halime bırakın beni soluyorum gün be gün...
  3. Biri Beni Teselli Etsin :(

Biri Beni Teselli Etsin :(

teselli mesajları dilek mesajları üzgün mesajlar duygusal yazılar hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar off off moralim çok bozuk birilerinin bana teslli vermesine ihtiyacım var melekler. Buaralar üzerimde sanki nazar var gibi yaa Turşu kurdum erimeye başladı ama allahtan zamanında yetiştim bişeycik olmadı bu akşamda canım börek çekmişti bi tepsi böreği yapayım dedim. Şu marketlerde...

Sayfayı Paylaş