gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

bir Türk kızı ile Rus kızı arasındaki 10 fark

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

ruskızı rusların facebooku rusya şehirleri rus facebooku rusya şehirleri kızları özellikle bayan arkadaşlar lütfen alınmayın, msnden bana geldi bende sizlerle paylaşayım dedim,
    bence espirili,
    umarım beğenirsiniz,
    bu arada arattım çıkmadı,
    umarım yayınlanmamıştır,
    saygılarımla

Bir Türk Kızı İle Rus Kızı Arasındaki 10 Fark...

TÜRK KIZLARINDAN ÖZÜR DİLİORUM.

1-
    ruslar bakımlıdırlar
    türk kızları bakımsız oldukları gibi bide su üstüne çıkabilmek için her türlü bahaneyi anında üretmekten kaçınmazlar.
    örn: ben rahat bir kişiliğim/grunge ım/tarzım bu/hergün saç yıkanmaz sonra dökülür

2-
    ruslar uzun boyludurlar
    bizimkilerin kıçları yere yakın olduğu gibi akılları da yere yakındır.
    örn: ortalama türk kızı boyu türkiye de 1.62 dir. bu oran rusya da 1.76 lardadır.

3-
    ruslar parasızda olsalar eğlenmeyi bilirler
    paranız olmadan heleki bir türk kızını dışarı çıkarmaya çalışın...
    örn: canım bu akşam park ta içelim gel süper eğlenecez.... şaaaaaakk ...terk

4-
    ruslara yapamadığı birşeyi söylediğinizde öğrenmeye çalışırlar
    türk kızına söylediğinizde alacağınız cevaplar vardır.
    örn: daha iyisini yapan birini bul o zaman !!! benden bu kadar !!! yeter !!!

5-
    ruslar her türlü teklife açıktırlar mantığını anlatabildiğiniz sürece.
    türk kızlarının ilk cevabı her zaman hayır dır
    örn: canım bu yaz tatile çadırla gidelimmi? -canım ben annemlerle gidiyorum!!!!

6-
    rus kızları sorunları olduğu zaman siz sormadıkça söylemezler
    türk kızları merhaba bile demeden başlarından geçeni veya ne kadar üzgün/yorgun/acılı olduklarını anlatmaya başlarlar
    örn: merhaba canım... karnım çok ağrıyor bugün !!! bi adam takıldı peşime... !!!

7-
    rus kızları sırt kaşımayı bilirler çünkü hassastırlar.
    türk kızları daha çok "tımar" olarak bilinen şeyi yaparlar
    örn: e- canım o tırnakların ne kadar uzunmuş !!!!
    t.k.- harttttt.....harttttt

8-
    rus kızları duygusaldır ve sonuna kadar götürmeyi hedefler
    türk kızlarının işine gelmediği yerde tekmeyi yersiniz.
    örn: bir rus kızının dediğini aynen yazıyorum
    r.k. - if you eat bread i eat bread, if you drink water i drink water
    t.k. - if you bring bread i go, if you bring water i have gone already

9-
    rus kızları sorgusuzca güzeldirler abi !!!... bunu tartışmak bile gereksizdir. hatta acıyan gözlerle bizimkilere bakarlar...
    türk kızları her zaman en güzeliz derler olmasalarda bunu kapatabilmek için her daim bahaneleri vardır

sakın yanlış anlasılmasın

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: bir Türk kızı ile Rus kızı arasındaki 10 fark
    :) iyiymiş :p

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel bi konu :D:D begendim, hahahah cidden böylemiyiz :D

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürleeeeeeeeeeeeeeeer

5. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ne olursa olsun türk örf ve adetlerine göre yetşmiş türk kızları rus kızlarını solda sıfır bırakır:)ne olmuş boy ortalamamız 162ise ayrıca onların hepsi birbirine benziyor sarı saç mavi göz ama biz öylemiyiz esmer güzeli, kumralı hepsi ayrı ayrı güzel:)ayriyetennn sadakat konusunda da türk kadını ilk sırada:)

aSeLL51 ve chelischki bunu beğendi.
  6. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy bi sürü rus kiz ve erkek arkadasim var.... simdi allah icin iyi, sicak insanlar ama yinede türklere degismem :)

7. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben hiçbirine katılmıyorum bunların....

Son düzenleme: 16 Temmuz 2010
  8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaşlar Dikkatinize

İnternette sıkça böyle enteresan kıyaslamalarla karşılaşıyorum. Öncelike şunu söyleyeceğim;

Kimse Irkını Kendi Seçmedi.

Ayrıca her ırkın güzeli de var çirkini de ve de sizin sevgi dolu dediğiniz o pek çok rus kadın burada zengin erkek avındalar, bazı erkek tanıdıklarım bu konuda mağdur oldular maalesef

Gidin Sultanahmet'e, gidin Beyazıt'a pek çok rus ya da başka ırktan kadınlar var ve hepsi de o rüya güzeller gibi değil ki hele de siz o 30 lu yaşlarındakileri görün cildi çabucacık bozulanlar

Ve Türkler beni dinleyin, kimse acıyarak bakmıyor, onlar hemen bozulacak olan ciltlerinin sefasını biraz daha sürme derdindeler, emin olun ki kimse elinize su dökemez

chelischki bunu beğendi.
  9. chelischki

chelischki Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunu yazan her kimse annesinin yada kız kardeşinin ruskızı gibimi yoksa türk kızı gibi mi olmasını ister? birde 35 ten sonra yada 40lı yaslarda kaç rusla tanısmıs? turk kızlarını eleştirildiği gibi yapan o eleştirilerde bulunanlardır. hem burda eleştiri sayılmaz ki rus kızlaarın fiziksel olarak ne kadar güzel olsalarda bizim kızlarımız kadar değerli olmadıklarını gösteriyor.

bir Türk kızı ile Rus kızı arasındaki 10 fark konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rus kızları/Türk kızları salakça bir karşılaştırma

Rus kızları/Türk kızları salakça bir karşılaştırma

rus kızları ruz kızları ruz kızlar kizlari 1- ruslar bakımlıdırlar türk kızları bakımsız oldukları gibi bide su üstüne çıkabilmek için her türlü bahaneyi anında üretmekten kaçınmazlar. örn: ben rahat bir kişiliğim/grunge ım/tarzım bu/hergün saç yıkanmaz sonra dökülür 2- ruslar uzun boyludurlar bizimkilerin kıçları yere yakın olduğu gibi akılları da yere yakındır. örn: ortalama türk kızı boyu...
  2. Kız ve Erkek Çocuk Arasındaki Farklar :D

Kız ve Erkek Çocuk Arasındaki Farklar :D

Kiz cocuga bir top atarsaniz hemen suratina carpar -Erkek cocuga bir top atarsaniz onu yakalamak icin ellerini acar, yine de top suratina carpar +Kiz cocugunuzu disari cikmak icin ozene bezene giydirirsiniz, suslenme fasli bittiginde kucuk hanim harika gorunmektedir ama gidiceginiz yere 1 saat gecikmissinizdir... -Erkek cocugunuzu disari cikmak icin ozene bezene giydirirsiniz, ama 10 dakika...
  3. Akıl ile Zekanın arasındaki fark ?

Akıl ile Zekanın arasındaki fark ?

Sevgili meleklerim bazen çok akıllısın deriz bazende çok zekisiniz deriz.... Pekiakıllı ile zekinin arasında bir fark varmıdır ??? Varmış da meleklerim... Bundan sonra biriisinee ne kadar akıllısın veya zekisin derken bir kere daha düşüneceğim... Akıl ile zeka arasında fark nedir? Akıl yalanla gerçeği, doğru ile yanlışı ayırabilme, bir konuda düşünce yürütebilme ve görüş bildirme...
  4. Avrupalı kız ile Türk kızı arasındaki farklar !

Avrupalı kız ile Türk kızı arasındaki farklar !

güzel kızı yatağa atma oyunu parmak atma oyunu en güzel kızı yatağa oyun oyunlar oyun oyunlari Avrupalı kız tatil için Türkiye' ye gelmekte zorluk çekmez, ama Türk kızı tatil için Avrupa' ya gitmekte çile yollarından geçer. Türk kızı ; Belki iskandinav hatunlar kadar güzel ! ya da fransızlar kadınları kadar zarif değildir ama karakter olarak hepsine bin basar, çünkü gerçek bir...
  5. Çalışmak ile başarı arasındaki fark

Çalışmak ile başarı arasındaki fark

Arkadaşalr Çalışmak ile başarı arasındaki fark nedir

Sayfayı Paylaş