gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Bir tutam mavi için herşey....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Kendi suretimdir sandım önceleri. Her gözlerimi kapadığımda belirirdi o görüntü. Sonra fısıltısı gelirdi kulağıma;

Ben sandım.
    Kendimden sandım..

Hayatımın anlamının bir çift mavi göz de saklı olduğunu, Can'ımın parçasını bulduğumu ve dahasını, çok daha fazlasını...

Yaşıyorum!!
    Yaşadıkça anlamlanıyorum,
    Anlamlandıkça buram buram "aşk" kokuyorum...
    Nefesin nefesime,ömrün ömrüme eş olsun diye,
    Gözlerine başka hayaller değmesin diye,
    Avcumdaki çizgiler yalnız senin ellerinle birleşsin diye,
    Öylesine işte...
    İçten,
    İçimden,
    İçimin en kuytularına değin Seni Seviyorum...
    Gökkuşağından daha renkli açıyor çiçeklerim. Her yağmur damlasıyla serpilip büyüyorum.

Büyüyoruz...

Gittikçe büyüyüp, büyüdükçe güzelleşiyoruz. Gözlerin daha bi mavi mesela. Ben kırmızıyı daha çok yakıştırıyorum kendime. Ve gitgide daha çok benziyoruz birbirimize. Ruhlarımızın aksi duruşumuza, gülüşümüze, bakışımıza yansıyor.
    Artık aynaya baktığımda suretimden önce seni görüyorum..
    "Önce senin gözlerin,
    Önce senin nefesin,
    Ömrümün sonuna kadar tek önceliğim..."
    Herşey bir tutam mavi uğrunaydı;
    Biraz gökyüzünden,
    Biraz denizden,
    Biraz da kalbimizden...
    Bir tutam mavi için herşey;
    Bir tutam bakış...
    Bir tutam mavi...

2. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Paylaşım için teşekkürler inci, emeğine sağlık canım.

Bir tutam mavi için herşey.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herşey tiyatro için!

Herşey tiyatro için!

Müjdat Gezen, tiyatro satın alabilmek için 5 dairesini, 1 yazlık evini, 2 katlı dükkanını, Sarıyer’de 2 arsasını, 22 metrelik yatını ve son model Mercedes’ini sattı! 3 katlı işhanını alıp, alt katında 300 kişilik bir tiyatro salonu açmak için sattıklarına ek olarak bir de 2.5 milyon YTL borca girdi. Kadıköy’deki salonun açılışını, 2 Ekim’de Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in eşi Semra Sezer...
  2. Bir Tutam Maydonoz Kanı Temizliyor

Bir Tutam Maydonoz Kanı Temizliyor

Maydanozun vitamin kaynağı olduğunu belirten Ege Üniversitesi (EÜ) Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Dursun Eşiyok, yapraklarının A, C ve K vitaminleriyle demir bakımından zengin olduğunu söyledi. Maydanozun potasyum, kükürt, kalsiyum, magnezyum ve klorin yönünden de zengin olduğunu aktaran Eşiyok, "Bir tutam maydanoz, günlük C vitamini ihtiyacını...
  3. Mavi Adına Herşey

Mavi Adına Herşey

Mavi insanı yaşama bağlayan bir renk bence. Her insan bunaldığında kafasını bir gökyüzüne doğru kaldırır rahatlamak için. O renk insan için herşeydir o anda.. Başlıktan da anlaşıldığı gibi meleklerim içerde mavi adına herşey var. Bluzlar,yüzükler,saatler,bileklikler...
  4. hiçbirşey bizi bir arada tutama-cecily von ziegesar

hiçbirşey bizi bir arada tutama-cecily von ziegesar

KİTAP ADI: hiçbirşey bizi bir arada tutamaz YAZARI:Cecily Von ZİEGESAR SAYFA:256 ÇEVİREN:ZEYNEP YEŞİLTUNA TÜRÜ:ROMAN/GENÇLİK AŞK Dedikoducu Kız’ın dünyasına -herkesin olağanüstü, her şeyin muhteşem olduğu, baktığınız her yerde kıskançlık ve ihanet göreceğiniz bir dünyaya- hoşgeldiniz! Yeni macerada haziran kapıda ve New York şehri, alevler içinde yanan aromalı mumlar gibi: Sıcak...
  5. Herşey Vatan İçin

Herşey Vatan İçin

konuyu nereye açacağımı bilemedim çünkü bir yer bulamadım kusura bakmayın YouTube - Vatan - Hersey Vatan Icin

Sayfayı Paylaş