gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Bir Ucak Düsünün Herseyi ALtın

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

amanınnnnnnnnn bu uçağı hırsızlar görmesinnnnnnnn :piha::piha:

Bir Ucak Düsünün Herseyi ALtın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ucak vurun

ucak vurun

http://www.mekkedeyiz.biz/Games/21305.swf
  2. herseyi içinde bir genç odası

herseyi içinde bir genç odası

kızınızın oglunuzun dagınıklıgından şikayetçiyseniz yada çocugunuz odasının küçüklügünden şikayetçiyse her iki tarafı da mutlu edecek bir çözüm bulunduu ben buldum bennnnn :laugh::laugh::laugh: tvsinden bilgisayarına kitaplıgından yatagına herseyi içinde bir genç odası ister misiniz valla ben isterim hemde bayılırım işte modelimiz bakalım begenecek misinizz...................:yahoo:...
  3. şimdi herseyi bir kenara bırakın ve gülün

şimdi herseyi bir kenara bırakın ve gülün

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Dü$ünceLerime Bir DamLa Ya$ oLup Dü$Me

Dü$ünceLerime Bir DamLa Ya$ oLup Dü$Me

Dü$ünceLerime Bir DamLa Ya$ oLup Dü$Me Sen! Bilemezsin beni... Biçare olup peşinden koşarak, "Beni Affet!", diyeceğimi düşündün... Ve beni bekliyordun şu herkesin geldiği, ama benim olmadığım şehirdeki küçük evinizin merdivenlerinde... Yollarımı gözlüyor, "gelecek" diyordun... Y A N I L D I N !... Hatayı yapan, ihanetin bedeline mahkümdur. İzin vermiyorum...

Sayfayı Paylaş